Protest!

Dzieje się!
Chyba po raz pierwszy od bardzo dawna w Tomaszowie miała miejsce taka akcja. Przyznam, że jestem pod wrażeniem organizacji. Przyszło sporo ludzi. Mało tego, nawet i tvn24 się załapał.
W każdym bądź razie to jest ważna sprawa i ten protest był konieczny. A przy okazji był ciekawym doświadczeniem. A czy w wy braliście udział w protestach w waszych miastach?

Kilka przypadkowych zdjęć;

Z góry przepraszam, jeśli ktoś zobaczy siebie na jakiejś fotce! 🙂

101 thoughts on “Protest!

 1. W płocku również odbyła się akcja, ale nie mogłam w niej uczestniczyc :< (rodzice, nierozumiejący mojego poprcia dla Annonymous i sprzeciwu do podpisania ACTA :< )

 2. super, że ludzie organizują takie akcje !:)
  moje miasteczko jest za małe żeby coś takiego zorganizować niestety 🙁

 3. u mnie też były! Było jakieś 9 tys. podobno. Ale mnie nie było-,- Chora. Jak będziesz miała chwilę to wejdziesz na mojego bloga. Dzisiaj go zaczełam. I pacząc na twoje starsze notki zauważyłam, słodycze z japoni, możesz mi napisać gdzie ja zamawiasz? z góry dziękuję.

 4. u mnie też miał być jakiś protest, ale nie wiem czy coś z tego wyszło, bo cały dzień przesiedziałam w domu ;p pozdrawiam!
  A! no i gratuluję tych dwóch lat! ; )

  1. tak, wiem, ale nie nie widać tutaj zbyt twarzy, nie robiłam zbliżeń, po za tym, chyba jednak nie znasz się zbyt na prawie ;)..
   Mniej więcej na chłopski rozum:
   Bez zgody mozna publikować zdjęcia na których jest więcej niż 5 osób. Inaczej to się ma na różnego rodzaju imprezach masowych: mecze, pochody, manifestacje itp. Wtedy mozna robić portrety i pytać o zgode nie trzeba.

   Pozdrawiam
   (komentarz dodany ponownie, bo przecież niektórzy uwielbiają czepiać się o najmniejsze szczegóły nie zwracając uwagi na właściwą treść:)

  2. no i najlepiej jest usuwać komentarz i nie dopuszczać prawdy do siebie ? czemu nie zaakceptowałaś tego o tym że to nie ty to napisałaś, tylko ukradłaś czyjeś słowa i podpięłaś je pod siebie ? Boisz się przyznać że najpierw to były niby Twoje słowa a jak zauważyłam że to ktoś inny napisał to usuwasz … i kto tu jest egoistą ? Może tego nie wiesz, ale osobiście Cię lubię i cenię ale jak to zobaczyłam to już nie mogłam po prostu … Pozdrawiam …

 5. u mnie też wczoraj był taki protest, ale ja niestety na nim nie byłam. dobrze, że się tak dzieje i ludzie wyrażają swój sprzeciw tylko szkoda, że władza ma to głęboko wiadomo gdzie.

 6. U mnie w Poznaniu jest dzisiaj, niestety nie idę, bo boję się, że mnie staranują jak jest o kulach, czy coś 😀

 7. u mnie również był protest. Szkoda, że to nic nie dało, bo premier już podpisał papiery i nie mogą się już i tak wycofać : /

  1. Wycofać się nie mogą, ale Unia Europejska może się na to nie zgodzić 😉 ACTA wprowadzą dopiero za jakieś 3 msc, jeśli Unia wyrazi na to zgodę,a jeśli nie, to niestety..;<

 8. Jako fotograf nie musisz przepraszać, że ktoś jest na Twojej fotce, zwłaszcza jeśli jest to fotografia reportażowa 🙂 a jeśli ktoś będzie domagał się usunięcia fotografii z jego wizerunkiem, bo jest przypadkowo na którymś zdjęciu, to wybór należy do Ciebie. Ale równie dobrze wystarczy, że ocenzurujesz jego gębę, i tyle 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.