rudawy kolor

Hello!
Miałam tu zajrzeć znacznie wcześniej, ale zasiedziałam się przy pewnej sprawie i kompletnie nie wiem jakim cudem zleciało mi przy tym ogrom czasu! Aktualnie nadal jestem zajęta. Przepisuję zeszyt od ekonomii i za chwilę biorę się za wiosenno.. zimowe porządki -.-.

dzisiaj, na zewnątrz:

Kilka osób zauważyło, że moje włosy bywają rude! Dokładnie.. czasem światło (nawet bez przeróbki) sprawia, że tworzy się taki odcień^^ Początkowo mnie to irytowało, ale teraz już się przyzwyczaiłam. Jednak nie zdecydowałabym się na taki kolor.

Niedługo tu zajrzę:)

94 thoughts on “rudawy kolor

 1. Mi też wydaje od dłuższego już czasu ,że twoje włosy mają odcień rudawy .Ale nikt nie powiedziała ,że to źle : )
  Pozdrawiam i zapraszam: pauuls.blogspot.com

  1. nie, ciągle mam tą samą wagę;) po prostu tak się zazwyczaj wygląda kiedy nosi się po dwie pary rajstop i grube swetry ^^

 2. mi nie podoba się u ciebie ten rudy odcień, chociaż każdy lubi co innego :p ja osobiście wolę cię w jakiś brązach 🙂

 3. jak porównuję Twoje zdjęcia do fotek z zeszłego roku, albo z dwóch lat wstecz- widzę jakie duże różnice wizerunku. oczywiście ładnemu we wszystkim ładnie, a ty jesteś śliczna, okropnie śliczna. aż pozazdrościć urody;)

 4. Aniu no po prostu pozazdrościć ci tej urody, a w prostej grzywce jest ci po prostu pięknie 😀

 5. ja tez wolalam Cie w ciemniejszych wloskach, ale jak ktos pisal wyzej . Ladnemu we wszystkim ladnie 🙂

  sliczny plaszczyk aniu :):)

 6. Postanowiłam przyczynić się do promocji mojego miasta, więc umieściłam na blogu kilka spotów reklamujących. Jeśli jesteś ciekawa jak wygląda, rozwija się Częstochowa, co można tutaj zobaczyć to gorąco zapraszam. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.