small waterfall

Dzisiaj Dawid zaprowadził mnie w niezwykle urokliwe miejsce. Niby nie jest jakoś rozległe pod względem obszaru, ale panuje tam magia, którą pokażę także w następnym poście, a w tym będziecie mogli zobaczyć co nadaje temu miejscu charakteru, a właściwie.. usłyszeć:)

W takie miejsca jak to najlepiej wybrać się z ukochaną osobą, nawet po to, by przez chwilę wspólnie popatrzeć na strumień płynącej wody i posłuchać jak spływa z małego wodospadu.. 

spontaniczne video
Tak wiem, jakość tego filmiku jest tragiczna. Nie wiem co się dzieje, ale od niedawna vimeo bardzo ją psuje. Jak będę mieć dłuższą chwilę spróbuję znaleźć dobry program do zmniejszenia plików, żeby nie psuć aż tak tej jakości. Agrr, strasznie to irytujące. 

66 thoughts on “small waterfall

  1. Piękne zdjęcia ! Bardzo prosze możesz nie wiem jak to ująć ale czy możesz zrobić posat "początkujące blogerki" ?? Bardzo bym chciała zwiększyć popularność bloga 🙂

  2. Hej Aniu mam do ciebie takie pytanie : >
    Jak miałaś poprzedni wygląd bloga , to kategorie , które teraz masz na górze , wcześniej miałaś po prawej stronie. Możesz mi powiedzieć jak to zrobiłaś ? To jest jakiś dodatek , szablon ? Szukałam tego i nigdzie nie mogę znaleźć …

    1. używam pudru i podkładu, czasem korektora, ale znikome ilości ;d nie lubię 'nakładać tapety' chyba, że mam mocno podkrążone oczy.

  3. Może już o tym pisałaś, ale mi to umknęło. Dlaczego nie możesz wrzucać filmików na YouTube, a potem je tutaj wklejać?

    1. Może napiszesz, gdzie to jest trochę dokładniej? Niedawno przeprowadziłam się do Tomaszowa i jeszcze go dość dobrze nie poznałam. Dlatego chętnie się dowiem, gdzie to jest.

  4. filmy proponuje wrzucać na YouTube jako prywatne a tu na bloga wklejać tylko linki, nikt inny nie będzie widział filmów tylko Ty i osoby z bloga, YT ma też tą zaletę że możesz wrzucać pliki surowe wprost z aparatu bez żadnego konwertowania/ zmniejszania wagi, a jakość stoi na wysokim poziomie Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.