Stazione Centrale


Dzisiaj chyba ze trzy razy byliśmy na Dworcu Stazione Centrale. Nie jest to nic dziwnego, bo ten dworzec jest po prostu niesamowicie ogromny i piękny!I w dodatku leży bardzo blisko naszego hotelu.
Jest to jeden z największych dworców w Europie! Już z zewnątrz robi ogromne wrażenie (niestety trudno to pokazać, bo są tam jakieś remonty), ale jak weszliśmy do środka, dosłownie szczęka mi opadła!

taki obraz ukazał nam się, kiedy dojechaliśmy do Mediolanu:
a to kiedy podeszliśmy do bocznego wejścia..
ale zanim zobaczyliśmy front, weszliśmy do środka..
ten sufit jest świetny!
ja dziś:
płaszczyk-wholesale-dress, buty-allegro, torba-allegro
 a to dworzec od frontu: 
Zdjęcia nie oddają rzeczywistej wielkości dworca, ale może na filmikach, które dodam łatwiej będzie Wam sobie ją sobie wyobrazić, robi wrażenie! 

52 thoughts on “Stazione Centrale

 1. Kiedy i gdzie kupiłaś płaszczyk?Świetny jest:)
  +pokaż dokładniej buty bo ich jeszcze nie było 🙂

 2. ŚWIETNE ZDJĘCIA, GENIALNE 🙂

  PROSZĘ PODASZ LINK DO TEJ NOWEJ TORBY NA ALLEGRO? UPRZEJMIE PROSZĘ !!
  albo możesz wysłać link na email, jezeli nie chcesz tutaj podawać. – wodecki98@o2.pl

  PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!

  1. Ania ma Nikona D5100.. i to nie ON robi fantastyczne zdjęcia tylko Ania!!! Wy nie rozumiecie tego że aparat sam nie zrobi Ci dobrych zdjęć tylko to zależy od fotografa? Nie ogarniam Was.. sama myślałam że będę robić lepsze zdjęcia jak będę mieć lustrzankę.. kupiłam bardzo dobrą jednak przekonałam się na własnej skórze, że to fotograf odgrywa największą rolę w tym jakie wyjdzie zdjęcie a nie jego sprzęt.. masa ustawień które trzeba dokładnie ustawiać do warunków w jakich są wykonywane zdjęcia… ludzie, weźcie poczytajcie bo jak macie zamiar kupować lustrzankę za 3tys i lecieć na automacie to lepiej zostańcie przy kompaktach….

 3. Hej byłaby taka możliwość jakbyś zrobiła taki mały przewodnik po mediolanie chodzi mu t gł. o koszt doby w hotelu,przejazdy,przelot mniejwiecej jakie sa ceny itp.

 4. radziła bym ci kupić obiektyw do budynków, świetny jest ^^ bo jak robisz zdjecia architektury to zawsze są krzywe ;_; a ten obiektyw nie wiem jest ale prostuje je ;D

 5. tesknie za Milano ;p byłam w maju. Dworzec sliczny podobnie jak całe Włochy. Jesteście w hotelu Andreola? jest swietny;D Polecam jechac do Outlet obok Bergamo. Znane marki w przecenach nawet do 75%

 6. powtórzę się: ALE TAM CHOLERNIE ŚLICZNIE : 0 . jak tam pojade, koniecznie musze juz miec zakupioną lustrzankę ! : )

 7. mam takie pytanie nie dotyczące twojego wyjazdu ;p
  czy aby miec Instagram trzeba miec iPhone czy coś w tym stylu ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.