światełko!

Kocham wygląd starych aparatów, więc nie mogłabym nie umieścić tutaj, dziś znalezionych aparatów z lat 50 i 60! Które są przerobione na nocne lampki! Praktyczny pomysł!
Podoba mi się pomysł autora. Aparaciki idealnie pasowałyby do wystroju wnętrza w stylu Vintage.

Nawet z byle czego, można zrobić coś fajnego! ^^ -Tego się trzymam:)

72 thoughts on “światełko!

  1. Czy robiłaś kiedyś zdjęcia metoda Light Painting.? 😀 Jak tak to czy mogłabyś kiedyś pokazać tutaj takie zdjęcia i wytłumaczyc jak się to robi.? 🙂
    Jak nie to przepraszam za kłopot..;)

  2. śliczna jesteś dziewczyna, mój znajomy interesuje się lomografią, mam okazję czasem podotykać takich, miałam też okazję mieć robione sesje takimi oto cackami. nie zapraszam Cię do siebie, bo u mnie nie ma nic poza 'pamiętnikiem',ale pozdrawiam

  3. Uważam że twój blog jest rewelacyjny a ty sama prowadzisz bardzo ciekawe i interesujące życie. Wiem, że ostatnio masz mało czasu, ale uważam że jesteś dość wpływową osobą w internecie i mam do ciebie prośbę. Czy mogłabyś zrobić post dotyczący zwierząt w schroniskach jest zima a zwierzaki męczą się w zimnych brudnych i ponurych boksach.
    Wiem, że los tych zwierząt na pewno nie jest ci obojętny i prosiłabym cię o pomoc, abyś umieściła to w swoim poście przy wolnej chwili. Jest też strona na której można jednym kliknięciem pomóc psom (www.pustamiska.pl). Dziękuję, że to przeczytałaś i byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś swoim postem pomogła.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam. Prx. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.