Szalone Koreanki

Dobry!
Zaczęłam dzień od anime, a teraz ogarniam bałaganik w pokoju. Więc nie mam za bardzo czasu, żeby się rozpisywać;( Później pewnie gdzieś wybędę.

Wczoraj kiedy rozmawiałam z moją kumpelą na gg wysyłałam jej różne linki, po czym przypomniał mi się filmik, na który trafiłam w podstawówce. Kiedy pierwszy raz go oglądałam myślałam, że umrę ze śmiechu! Wideo jest dość stare bo z 2005 roku! Dziewczyny występują w jakimś programie- śpiewając (w sumie nie wiem czy można to śpiewaniem nazwać^^) i uskuteczniając dziwne choreografie. Haha! Troszkę takie adhd. To jest tylko jeden filmik, a wpisując Korean Madness można znaleźć kilka innych z tymi samymi ‘szalonymi Koreankami’ w rolach głównych!

Nigdy nie żegnałam się z wami po koreańsku więc, 
Annjong-Higesejo! – Do widzenia!

68 thoughts on “Szalone Koreanki

  1. pozytywnie zakręcone te dziewczyny 🙂 ciekawe czy zrobiły to dobrowolnie czy na potrzeby programu i za kasę 😀 ale widziałam bardziej zwariowane rzeczy chociażby u nas na lekcji xD

  2. proszę○ Cię, zmień w 'o mnie' 'operację kręgosłupa'. nie ma czegoś takiego jak 'operacja na'. dobry blog, pozdrawiam.

  3. I'm very sad!! This translator translates very badlyy… 🙁 I many dont understand. ^-
    J.;D

  4. Hahah! faktycznie szalone! XD

    Kiedyś pisałaś o takim mydełku '' smile '' krojonym, które kupiłaś w mydlarni, i pisałaś też że jak się tam kiedyś wybierzesz to porobisz zdjęcia… nie planujesz może wypadu do mydlarni ? XDD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.