szczekający kot

Konnichiwa!
Dość kiepsko się dziś czuję, także jestem tu na chwilę, a potem kładę się z notatkami, których muszę się nauczyć na przyszły tydzień.

Wczoraj kiedy musiałam zainteresować czymś moją siostrę, jak zwykle włączałam jakieś filmiki ze zwierzakami. I takim sposobem trafiłam na przezabawnego, szczekającego kota z Japonii^^

Skupienie tego kota, mruczenie przypominające warczenie i szczekanie zwala z nóg^^. Kotek nawet nie chce zamiauczeć, woli odszczekać^^ Hahaha. 
Do później!

54 thoughts on “szczekający kot

 1. o mamo 😀 nawet kot azjatycki, takie wąskie oczka ma 😀 moje koty też czasami wydają odgłosy podobne do warczenia czy szczekania – gdy np widzą za oknem latające ptaki 😀

 2. Hahaha jaki słodki kotek <3

  A mam pewne pytanie jak przerabiasz zdjęcia w photoscape że masz takie jasne i czyste ?

 3. Wygląda, jakby odpowiadał:)
  Normalnie mnie rozwalił ten słodziak^^
  Chciałabym takiego.
  Nie musiałabym w ten sposób myśleć, czy wolę psa czy kotka 😀

 4. 'Znałam' kiedyś takiego kota, który szczekał. Przynajmniej wydawał podobne odgłosy do szczekania ^^. Był bardzo ładny i taki milutki. niestety zginął pod kołami samochodu. Szkoda.. Niektórzy ludzie nawet jak jada się nie zatrzymują, gdy widzą coś na ulicy .

  1. Ja nawet nie wiem o kogo chodzi, nie słyszałam itd. poza tym, mój blog to nie tablica ogłoszeń czy billboard. Dostaję dziesiątki emaili z takimi prośbami, czy pytaniami czy zareklamuje, czy zagłosuję i napisze innym.. Naprawdę nie chce tego robić, chociażby dlatego, żeby wobec innych nie być nie fair.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.