szok

Dzień Dobry.
Wstałam dziś dość wcześnie. Jak zawsze najpierw weszłam na onet sprawdzić co słychać w świecie. Szczęka mi opadła, kiedy zobaczyłam wiadomość o gigantycznym trzęsieniu ziemi i fali tsunami w Japonii. Ta wiadomość mną wstrząsnęła. Z takim żywiołem nie da się wygrać. Tego nie da się uniknąć. Jednak Japonia jest dobrze przygotowana, i póki co jest bardzo mało ofiar w porównaniu do tsunami z 2004r. Matka natura płata nam figle, czasem na małą, a czasem na ogromną skalę. Powinniśmy doceniać to co mamy.
Nigdy nie wiadomo co stanie się jutro. .

Tvn 24 ciągle włączony.

_________________
A teraz plan na dzisiejszy dzień; sprzątanie po remoncie, spacer?, film.
Życzę wam miłego dnia. 

30 thoughts on “szok

 1. to co się w ostatnim czasie dzieje na świecie, to jest bardzo przykre :(. chyba zaczynam wierzyc w koniec świata w 2012 ;(.

 2. dokładnie, powinniśmy docenić to co mamy, bo na skutek takiego kataklizmu ludzie tracą wszystko.

  🙁

 3. `straszne =.=
  dlatego ja doceniam kazdy dzień i staram sie codziennie robic nowe rzeczy ;**
  p.s. co zobacze później ?. ;**
  dodajemy ?. ;**

 4. tak to straszne co sie dzieje na świecie. a nadodatek wczoraj sie dowiedziałam, że moja ciocia odeszła na tamten świat. w ostatnim pół roku pożegnałam aż trzy osoby (były w podeszłym wieku i schorowane). a tam umieracją od kataklizmów, bez powodu zazwyczaj mlodzi, którzy mają tyle przed sobą.

  pozdrawiam

 5. masa… masa… masa… mną też wstrząsnęło.
  a jeżeli chodzi o Japonię, to fajnie, że masz coś takiego, co cię tak obłędnie jara 🙂
  lots of lovin'

 6. Od razu jak w tv obejrzałam co się stało. To pomyślałam o Tobie.
  nie wiem czemu. ale piszesz tu, że uwielbiasz Japonię i tak jakoś wspomniałaś mi się. heh!
  wstrząsnęło mnie tak jak i Ciebie i również dziewczyn. Pozdrawiam. :):*

 7. nie wierzyłam w takie rzeczy jak ten koniec świata który miał być już parę razy ale czytałam o jakiś wybuchach na słońcu co ma być właśnie z tym związane ;/

 8. "(…) i póki co jest bardzo mało ofiar w porównaniu do tsunami z 2004r.(…)"
  Widzę, że masz podobny pogląd na śmierć ludzi co Hitler? : Jeden człowiek zginie to tragedia, ale już 1000 ludzi zginie to tylko liczba.
  A może się mylę?

 9. brak mi słów-anonimie, po tym jak przeczytałam Twój komentarz. Widzisz godzinę notki ? Wtedy było 8 ofiar, to w porównaniu do ok.300.000 jest garstka, ale z godzinami wzrosło, nie wiem jakim prawem w ogóle masz czelność porównywać mnie do Hitlera. To chore. To jest gigantyczna tragedia, ale taką, a jeszcze większą było tsunami w 2004. Płakać mi się chce jak patrze co dzieje się w kraju, który tak mnie fascynuje, a Ty od tak snujesz jakieś dziwne wnioski.. Najpierw trzeba pomyśleć zanim się coś napisze..

 10. no porazka jest w tej Japonii… Strasznie im współczuje, prawie się wczoraj popłakałam jak zobaczyłam to w wiadomościach oO

 11. ja jak zobaczyłam wczoraj w wiadomościach co się stało to aż mnie zatkało ;x a jak przeczytałam ten komentarz od anonima to jeszcze bardziej mnie zamurowało ;x ludzie nie mają wyobraźni żeby kogoś oskarżać kogoś o takie słowa to raz, a dwa czy ty dziecko wiesz co robił Hitler że porównujesz do niego Anie ? no widać chyba nie ;x brak słów nimesil 😉

 12. no, na pewno jutro sie obudzimy i bedzie u nas tsunami, a za rok wszystko pojdzie w pizdu! ;d wiec bawmy sie ile mozna ! i tyle!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.