to shop

Hi !
Niedawno skończyłam lekcję, a teraz biegam po mieście z Weroniką w celu zakupienia kilkunastu rzeczy do sklepiku ! Widząc masę komentarzy o opaskach i pokrowcach postanowiłam kupić ich większą ilość ! Mam nadzieję, że ich starczy, a osobom, które nie mieszkają w moim mieście uda się coś kupić 🙂 W sobotę jak dobrze pójdzie udam się w pewne miejsce, aby powiększyć ilość i różnorodność rzeczy jakie będą na szafie. Przypomnę też, że niektóre pierdółki będą tylko w pojedynczych egzemplarzach ! No to wracam do zakupów !

sprzed kilku dni 😉

Szczegóły dotyczące cen pojawią się wkrótce !
Pozdrawiam!

65 thoughts on “to shop

 1. Oj, przepraszam za ten poprzedni koment, to nie miała być do Cb. fotka świetna jak wszystkie, i czekam z niecierpliwością na kolczyki, na pewno coś kupię

 2. Hejka 🙂 mam pytanie. ile będzie kosztowało razem z przesyłką, jeśli kupię opaskę i pokrowiec? ;]

  Ola r.

 3. Nie rozumiem cie.. Na te zakupy wydasz ok. 100 zł jak nie więcej, a zatem nie lepiej te 100 zł odłożyć na twój cel? Ty wydasz 100 a zwróci ci się 130, jest tu jakas logika ?

 4. Dobrze, że kupiłaś tych pokrowców więcej bo ten z króliczkiem na pewno kupie + może jakieś kolczyki lub bransoletki 😉

 5. Jeszcze nie wiem ale ok 11zł

  A ja nie rozumiem kompletnie Twojego komentarza, to on nie jest logiczny ;)i uwierz, że nawet połowy z tego co napisałaś nie wydałam;)

  Nie zgubiłabym.

  Nie widziałam nigdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.