today’s morning

Hej Hej!
Dzisiejszy dzień zaczął się dla mnie bardzo wcześnie! W dodatku piękna pogoda nieco odbudowała moją utraconą energię. Rano spędziłam trochę czasu na rozmowach z Dawida mamą i przedstawiłam jej swoje pomysły na niedaleką przyszłość. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła o tym więcej napisać!

Ahh.. mam nadzieję, że na zewnątrz wreszcie się zazieleni! Bo domowe kwiatki niestety nie wprawiają już w tak dobry humor jak piękna zieleń za oknem 🙂

Miłego dnia!

76 thoughts on “today’s morning

 1. Piękne zdjęcia Aniu.Jakim obiektywem je robiłaś?I ile kosztował?U mnie dziś padał deszcz i grad *o*Oj ta pogoda!

  zuuzia-blog.blogspot.com

 2. Ania. mam do Ciebie dosyć osobiste pytanie, nie musisz odpowiadać, jeśli nie zechcesz.
  Śledzę Twojego bloga od bardzo dawna. Jesteś naprawdę fajną i kreatywną osobą, uwielbiam Twoje posty, ale moje pytanie dotyczy trochę innej sprawy.
  Czy byłaś kiedyś nieszczęśliwa zakochana lub czy kiedyś jakiś chłopak bardzo Cie zranił?
  K.

  1. bardzo dziękuje za odpowiedź. a mogłabyś tak w skrócie opisać jak sobie z tym poradziłaś?

  1. a jego rodzice nie mają nic przeciwko temu? tzn wiesz jak to jest z takimi głupi tekstami ze za młodzi, ze coś zrobią itp..

  2. gdyby tak myśleli to raczej bym nie mogła u niego spać 🙂 oni są zawsze w domu, nie mają nic przeciwko, bo z dojazdami wieczorem jest kiepsko.. więc lepiej jest, żebym została niż przyjeżdżała np na godzinę 🙂

  3. tzn pytam dlatego że gdy nocuję u chłopaka to rodzice niby nic nie mają przeciw temu (nie czepiają się i jest zwyczajna luźna atmosfera) ale wiem ze czasem coś dogadają chłopakowi "bo na pewno coś narobicie".

  1. pewnie że tak;) jak mam dłuższą chwilę to wchodzę na blogi osób, które komentowały w dany dzień mojego i staram się odpisywać na pytania, lub pisać komentarze dotyczące ich postów;)

 3. Ja też potrzebuję już tego widoku za oknem *o* Nie mogę się doczekać tego letniego ciepła ^^

  by-jenny.blogspot.com
  zapraszam!

 4. Ja wchodzę na Twojego bloga coodziennie dobre kilkanaście razy, uwielbiam go czytać, oglądać te cudowne zdjęcia! 🙂 Mój ulubiony blog!

 5. U mnie pogoda się już poprawia, jest coraz cieplej i słoneczniej. Wczoraj pierwszy raz od bardzo dawna wyszłam na rolki. a co do domowych kwiatów. One nigdy mi nie zastąpią prawdziwej wiosny, zieleni za oknem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.