Tokyo Skytree

Moshi Moshi!
Mam newsa z dalekiego wschodu:) 22 maja w Tokio odbyło się uroczyste otwarcie najwyższej na świecie wieży telewizyjnej i widokowej! Wieża ma 634 metry wysokości!

Na wysokości 350m i 400m znajdują się punkty widokowe. Powierzchnia budynku to aż 37 tys. metrów kwadratowych. Są tam restauracje, biura, a nawet planetarium i akwarium. 

w nocy:

Robi wrażenie:O 

84 thoughts on “Tokyo Skytree

  1. Heheh. Ale w poście nie ma napisane że dostałaś tą fotkę w 2011. W wiadomościach mówili że teraz jakaś wyższa się wieża buduję i co dziennie powstaje nowe pientro O.o

 1. Słyszałaś kiedys o czymś takim jak iluminati i Nowy Porządek Świata (New World Order)? Jeśli tak, to co o tym sądzisz?

 2. Twój chłopak nie ma pretensji, że widujesz się ciągle z jakimiś kolegami? nie jest zazdrosny?

  1. ciągle? czyli w szkole i raz na rok (tak jak z tymi z ptb) bez przesady. To normalne, że mamy też swoich znajomych. A ja z chłopakiem widzę się codziennie, więc raczej to z nim ciągle przebywam;)

 3. genialne:) uwielbiam takie wysokie budynki i tak duże miasta.Podobno w Dubaju jest drapacz chmur o wysokosci ponad 800 m..

 4. Czytam Twojego bloga od jakiegoś już czasu i z każdym postem jestem coraz bardziej zafascynowana;) Jesteś jeszcze taka młoda a masz tak bogata wyobraźnie, jesteś taka pełna pasji, zycia.. Zazdroszcze Ci tego;) Czasem mysle ze moje zycie wyglądałoby znacznie bardziej kolorowo gdybym byla taka fascynatką świata w wieku 18 lat co Ty! Czerp z tego jak najwięcej sie da! 😉

  Pozdrawiam!

 5. niezłe ja bym się bała wejść . trochę cienka ta wieża nie to co wieża Eiffla ona przynajmniej nie pochyli się nagle jak ta w Pizie 😀

  1. wiem, ale podoba mi się ten zwrot, i tłumaczy się go na 'halo halo'. Używam na blogu od dwóch lat i nikt nie zwraca uwagi;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.