u babci

Hello.
Kręcę lokówką włosy i czekam aż wstanie moja siostra, żebyśmy w końcu mogli pojechać do babci. Pewnie będą moi kuzyni to chociaż nie będzie nudno, ale za to głośno!

Ja i Maciek
Jedno z serii zdjęć jakie robiliśmy dokładnie rok temu ! Haha, to jest najnormalniejsze^^
Jak sobie zajrzałam do archiwum bloga i przeczytałam posty z tamtego dnia to aż mi się tak dziwnie zrobiło. Pamiętam, że pogoda była dość kiepska i ponura, ale humor niemal jak zawsze mi dopisywał. A z wyglądu chyba zbytnio się nie zmieniłam ?! Mój kuzyn? Bardzo!:)
Pa!

48 thoughts on “u babci

 1. Hej :] Mieszkasz w Tomaszowie? Poznałam po Niebieskich Źródłach. :] Do której szkoły chodzisz, jeśli mogę wiedzieć?
  Marta

 2. W ogóle się nie zmieniłaś, ciągle tak samo śliczna 😉 Nie akceptuj komentarzy tych wrednych zazdrośników… Ktoś, kto życzy innym śmierci jest zerem. Pozdrawiam 😉

 3. Ja już dawno na Twoim miejscu nie wytrzymałabym tych debilnych tekstów od anonimów… Nie daj się i pamiętaj, że my jesteśmy z Tobą!

  Śliczna jesteś – pamiętaj ;**
  ♥♥

 4. pokażesz nam dokładnie jak robisz swojego koka ? kiedyś dałas filmik ale to nie bylaś ty a chciałabym, zobaczyć jak ty go robisz 😉 pozdrawiam 😉

 5. mam pytania nie na temat notki xd :
  -masz 2 bluzy japan style baseball? granatową i czerwoną?
  -jaki to jest rozmiar tych bluz, są na ciebie dobre, takie troche luźniejsze? jaki nosisz wg rozmiar ciuchów? S? 🙂
  to tyle, dobrego obiadu

 6. Może Ci się troszeczkę oczy zmieniły (dokładniej to obrys oczu…), pewnie od tamtego czasu zmienił Ci się tusz, a poza tym to tyle 🙂 Jesteś ładna i nie przejmuj się tymi zasranymi hejterami. Niech wiedzą, że w internecie nie są całkowicie anonimowi tyle, że w komentarzach mają nick "Anonimowy". Jakby dokładniej wniknąć to adres IP można znaleźć i uderzyć 😉

 7. Nie ma to jak niedzielny wypad do babci 🙂 Ja także dzisiaj jadę,jak co tydzień 😉

  Z tego co oglądałam Twoje starsze posty,mało co się zmieniłaś 😉

 8. Musisz pokazać jak zmienił się Twoj kuzyn 😀 Zawsze patrze jak ludzie zmienili sie w przeciągu roku lub więcej. 🙂

 9. Aniu, mam problem z zębami, chcę je wyrównać.. chcę mieć aparat, ale nie wiem ile on kosztuje i przez ile musze zbierać. .

 10. tak mam dwie bluzy z Japan Style. To był rozmiar uniwersalny jak zamawiałam. Teraz są różne rozmiarówki. Ta granatowa jest grubsza.

  zależy jaki bo są różne. są od 1500-2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.