Łuk Pokoju

Hej!
I zaczyna się nadrabianie zaległości. Myślami przenoszę się znów do Mediolanu i wybieram masę zdjęć, aby móc tutaj coś dodać i opowiedzieć o tylu atrakcjach jakie udało nam się zobaczyć, w sumie w dwa dni! Ponieważ w piątek za dużo nie widzieliśmy, a dziś jedyną atrakcją było lotnisko^^

Sobotni dzień był chyba jednym z najbardziej ciekawszych dni w moim życiu. Przez kilka godzin zobaczyłam tak wiele światowej sławy zabytków, że sama nie mogę w to uwierzyć! Co prawda moje nogi za to sporo zapłaciły, ale dla takich rzeczy warto się poświęcić!

Wczoraj już pokazałam Park Sempione, z którego udaliśmy się na Piazza Sempione, gdzie znajduje się jeden z najbardziej znanych łuków triumfalnych. Jego oryginalna nazwa brzmi: L’Arco della Pace (lub Arco della Pace), czyli inaczej Łuk Pokoju.

Mogliśmy usiąść na przeciwko i pstryknąć więcej zdjęć, pobawić się ustawieniami, czy z użyciem nowego filtra połówkowego! Nawet udało nam się zrobić wspólną fotkę:)
zdecydowanie to miejsce będzie jednym z moich ulubionych!♥

62 thoughts on “Łuk Pokoju

 1. Jeej.. ale ci fajnie, ja dzisiaj na Włoski cały czas marzyłam żeby być we Włoszech.. 🙂

 2. Fajnie wygląda,ale jak dla mnie nic szczegółnego 😀 Mi sie marzy zwiedzanie większych Włoskich zabytków 😀

 3. śliczne ^^
  Rozwalił mnie twój post na fejsie , co niektórzy piszą do Ciebie o ciąży itp.
  Ha ha po pierwsze jakby coś mieli do twojego życia ^^

  1. 18 lat to za młoda ? Chyba potrafisz się określić w uczuciach i to się raczej czuje. A może zamiast planowania to pytanie czy wgl byś chciała ?

  2. ja i Dawid żyjemy z dnia na dzień. Nie można planować i myśleć o takich sprawach aż tak przyszłościowo, bo później jeżeli coś by nie wyszło (tfu tfu tfu) to będziemy bardzo rozczarowani i załamani..

 4. za ile kupiłaś te buty które masz na zdjęciu w tym poście? a ile kosztowały Cię te wysokie kozaczki co masz w poście "lot" lub ogólnie co miałaś w piątek (chyba?) we Włoszech:))

 5. Mam pytania odnosnie twojego telefonu Iphona 3G. Jestes z niego zadowolona? Warto go kupic? jakie sa wady i zalety tego telefonu? opisz go prosze :*
  z gory dzieki :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.