valentine’s tea

Witajcie!
Dziś taki dziwny dzień, z dziwnymi zwyczajami. Nie przepadam za walentynkami, bo przecież uczucia można sobie okazywać każdego dnia w roku, a nie tylko dziś, ale z racji tego, że to tak naprawdę pierwsze moje walentynki, kiedy mam swoją drugą połówkę, postanowiłam jednak trochę wczuć się w ich klimat:)

Dziś od rana byłam na nogach i przygotowywałam walentynkowy prezent dla Dawida, a zanim do niego się wybrałam napiłam się herbaty z moją babcią z nowych ‘walentynkowych’ filiżanek, jakie kupiłam za.. 5zł (2 sztuki wraz z talerzykami!)^^

love is everywhere
Mam nadzieję, że dopisują Wam humory w ten dzień

100 thoughts on “valentine’s tea

 1. Humory niestety nie dopisują.
  Mam podobnie. To też moje pierwsze walentynki kiedy mam swoją drugą połówkę ale też nie przepadam za tym świętem ;p

 2. Ooo bardzo fajne te filiżanki i przede wszystkim tanie, bo niektóre naprawdę potrafią kosztować sporo ;). Zapraszam do mnie w wolnym czasie i pozdrawiam miłych walentynek z Dawidem 😉

  1. ponieważ u mnie jest mała siostra, i wcześniej rodzice kładą ją spać, dodatkowo moja mama wraca z pracy bardzo zmęczona i nie chce się jej kręcić:) a my z Dawidem lubimy do późna oglądać filmy/tv więc by to przeszkadzało bo ja w swoim pokoju nie mam kablówki ^^ haha, a tak bardziej serio to po prostu od Dawida mam kiepski powrót do domu. (mieszka jakieś 15km poza moim miastem)

 3. Bardzo fajne filiżanki, chociaż mi się już walentynki przejadły tak samo jak motyw czerwonych serc widocznych wszędzie.
  A ja walentynki spędzam w łóżku bo niestety chora jestem :/

  Pozdrawiam 😉

 4. Gdzie je kupiłaś ?? Kolekcjonuję takie rzeczy i bardzo mi zależy na odpowiedź 😀 Świetny blog, uzależniłam się :*

 5. Bawi mnie gdy obserwuję te komentarze zaciekawionych dziewczyn dotyczące Twoich nocek u Dawida. Również jestem zachwycona filiżankami, widziałam wczoraj podobne, niestety cena była o wiele za wysoka i zrezygnowałam.
  Można widzieć gdzie je znalazłaś? 🙂
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.