wielki kubek

Hej!
Dzisiaj rano nie mogłam wstać z łóżka. Kręciłam się z boku na bok, marząc o tym, żeby jeszcze trochę poleżeć. Kiedy spojrzałam na godzinę wstałam jak poparzona. Ah ta szkoła.. Zaczyna coraz bardziej męczyć. Wstaje rano-ciemno, wracam do domu, ledwo zjem – ciemno. Mam nadzieję, że niedługo pójdzie to w drugą stronę. Dziś jestem wyjątkowo wykończona. A teraz duża kawka i biorę się za naukę.

Kubek dostałam od mojej mamy, nie pamiętam już z jakiej okazji^^ 

akuku!^^

Niedługo napiszę więcej 😉

74 thoughts on “wielki kubek

 1. chciałabym zapytać czy dalej jesteś ze swoim chłopakiem? jeżeli moglabym wiedziec. Pozdrawiam:)

 2. dzisiaj miałam to samo… budzik na 6:20 wsałam o 7:10 a po między tym klikałam cały czas… "drzemnka" ;d

 3. Hej Aniu : )
  mam takie pytanie , zlikwidowałam ramkę ze zdjęć i jak chcę w photoscapie dac te zaokrąglenie to wtedy dookoła mam białe tło. Nie da sie jakoś tego zrobić,zeby było z tyłu przezroczyste?

 4. Dzieki 😉 Właściwie to ostatnio czytałam notke u Cb i wypatrzyłam kilka wskazówek jak dobrze wykonać zdjęcia. Pisałaś, ze trzeba pogrzebac w ustawieniach np. ostrosci itp. Noi widac od razu efekty 😉

 5. oj, to szkoda, a pokażesz zdjęcie, które dałaś na konkurs? skoro już po wszystkim.. ;>

 6. ankyl ten pierwszy obrazek nie jest z twojego bloga 🙂 znalazłam go w grafiki google…^^, ale jeżeli u ciebie jest taki sam to przepraszam!

 7. ahh, chyba wszystkich powoli dotyka zimowa chandra… pomyśleć że jeszcze tyle czasu trzeba będzie czekać na ciepło i długie dni 🙁

 8. to nie fair!-.- przecież to Ty miałaś wygrać, bo Ty miałaś najfajniejsze zdjęcie! (mimo, że go nie widziałam i tak to wiem^^)

 9. Mmmm, kawka! ♥
  Ja osobiście jak piję kawusię to też w wielkim kubku, jak to mama mówi – wiaderku – z Diddla.
  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili…

 10. "Dzisiaj rano nie mogłam wstać z łóżka. Kręciłam się z boku na bok, marząc o tym, żeby jeszcze trochę poleżeć. Kiedy spojrzałam na godzinę wstałam jak poparzona."
  ZNAM TO 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.