wieszaki

Jestem!

Wypiłam herbatę, wzięłam kolejną porcyjkę witamin i czuję się lepiej. Głowa przestaje mnie boleć, więc z tego skorzystałam i wpadłam na bloga. 
Do mojej garderoby wkradł się mały bałaganik, ale z racji tego, że zainwestowałam w kilka wieszaków, da się to szybko ogarnąć. Dziś znalazłam dość pozytywnie zakręcone wieszaki! Dość artystyczne, ale bardzo stylowe i pomysłowe. 

Ścięte krzesła z przymocowanym haczykiem, zaprojektował Antonello Fuse. 
Tylko.. co na nich powiesić ? 😉

68 thoughts on “wieszaki

 1. no tak tylko że ja nie mam szafy w pokoju bo najzwyklej w świecie bym jej nie zmieściła pod skosy, nie lubię zmieniać znaczenia słów

 2. ładnie 🙂 w sumie dzięki twojemu blogowi zaczęła mnie bardziej ciekawić Japonia 🙂 Chciałabym mieć japoński ogród marzenie 🙂

 3. może jak uda mi się zadbać o taki ogród i pokaże mamie że mi zależy może odstąpi mi kawałek działki na razie niestety bez stawiku i mostu hahaha ale zawsze mogę kupić piękne kwitnące wiśnie 🙂

 4. przeziębiona i w dodatku zmęczona odpowiadaniem na te same, a czasem głupie i banalne pytania.. generalnie po to zrobiłam kategorie, że sobie poszukać czegoś co was interesuje.

 5. muszę przyznać Ani rację, ponieważ pytania z poprzednich postów mnie rozbawiły. 'Jak wysłać kartkę do USA?' lub 'Wpisać swój prawdziwy adres?' .. no ludzie to wy takich rzeczy już nie wiecie nawet? Czasem wystarczy ruszyć mózgownicą !

  spóźnione najlepszego z okazji imienin:) dawno mnie tu nie było (wyjazd do babci)

 6. Hej Ania ,mogla bys jakoś niedługo w notce pokazać i wytłumaczyć jak wykonałaś zdjęcia technika hdr ? w jakim programie je połączyłaś itd ? oraz te notki , kiedyś ktoś pisał o tym żebyś napisała notki na temat kolczyków jakie masz /miałaś i jakieś zdj dodała i coś wiecej o tym napisała… mowiłaś ze to zrobisz , wiec czekam z niecierpliwością i mam nadzieje ze notka z pierwszym tematem jaki umieściłam w komentarzu ukaże sie niedlugooo :)))))! pozdrawiam , i życze szybkiego powrotu do zdrowia !

 7. na takim ty chyba ttylko męską koszulę 😀 ementualnie spodnie XXXL 😛 nie pomijam faktu,l że swój urok mają 😀

  Pozdrawiam :>
  byolka.pinger.pl

 8. Sądzę , że większość nastolatek po rozebraniu się np ze sweterka , rzuca ciuszek na krzesło , które stoi w pobliżu lub po prostu wieszając go na oparciu . Pomysł ogólnie jest świetny ! (:
  A tobie życzę powrotu do zdrowia 🙂
  +zapraszam do mnie

 9. błękitne z taka jakby drabinką wydaje mi się najlepszy eheh bo pomiędzy 'szczebelkami' można powiesić jakiś szal czy cos 😉 ale ciekawe to wszystko, pozdrawiam!

 10. Aniu,przepraszam Cę za Sylwie. Ja po prostu powiedziałam jej,ze Twój blog jest mega popularny..a ona jest trochę porywcza. Przepraszam Cię za Nią 🙂 Dopilnuje by nic tu już nie pisała. Przepraszam jeszcze raz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.