wycieczka do Szwecji

Hello!
Nie miałam wcześniej dostępu do internetu i dopiero teraz, kiedy siedzimy w McDonald’s mogę się połączyć i dodać post 🙂

Kolejnym celem naszej podróży była wycieczka do Szwecji! Postanowiliśmy jechać do Göteborgu. Podróż trwała prawie trzy godziny. Jechaliśmy autostradą przez jakieś pustkowia. Główne widoki to lasy, sucha trawa i góry, czy skały. W którymś momencie zasnęłam, bo widok stał się strasznie monotonny, w dodatku pogoda nie chciała z nami współpracować.. 
W kolejnym poście dodam więcej zdjęć z naszej krótkiej wyprawy za Norweską granicę 🙂 

44 thoughts on “wycieczka do Szwecji

 1. Ale Ci zazdroszczę! C;
  Ja mam nadzieję, że gdy będę miała ok. 16 lat dalej będę prowadzić bloga i poznam dużo ludzi z innych krajów na instagramie, tumbrl, ask itp. i że będę do jakiś ludzi wysyłać pocztówki jak Ty 😀

  poly-pooly.blogspot.com

 2. ej Aniu a w jakim programie dodajesz ramkę dla zdjęcia,bo widzę,że twoje zdjęcie ma taką małą,ale widoczną ramkę.Super post,też bym chciała tak zwiedzać ^^

  zuuzia-blog.blogspot.com

 3. Za każdym razem gdy tu zaglądam widzę inne zdjęcia z wyprawy, za każdym razem zdjęcia te zapierają mi dech w piersiach i za każdym razem kajam się, że tak bardzo Ci zazdroszczę 😉 czekam na fotki ze Szwecji, pozdrowienia ;))

 4. Mieszkam w regionie Småland i często jeździmy do brata chłopaka który mieszka w regionie Skåne, i mogę potwierdzić że widoki gdy się jedzie autostradą są bardzo nudne, w tamtym rejonie nawet skał nie ma.
  Od strony miasta Karlskrona gdy się z promu z Gdyni zjeżdża jest dużo skał, a z kolei w Skåne jest kilka 'górzystych' na których warto się zatrzymać.
  Skandynawia ma swoje uroki, ale Hiszpania którą raz miałam okazję zwiedzić i tak bardziej mi się podobała xD

  Zapraszam i do mnie:
  http://xweetlie.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.