wypad do Gdyni

Cześć!

Dziś pojechaliśmy do Gdyni. W naszej miejscowości zapowiadało się na deszcz, dlatego przed nim uciekliśmy, żeby coś pozwiedzać. Niestety również w Gdyni pod koniec naszego pobytu lunęło. Ale i tak było bardzo pozytywnie i ciągle byliśmy na nogach! 

niewyspana i zmęczona, ale i tak jestem zadowolona z tego wyjazdu!

więcej pokażę w następnych postach!

68 thoughts on “wypad do Gdyni

 1. Ja dziś w nocy wyjeżdżam nad nasze polskie morze 🙂 Będę mieszkała w pobliżu Gdyni. Wpadniesz tam jeszcze ? 😉

 2. Gdynio kocham cie.Jestem z Gdyni.Od poniedziałku było słonecznie na plaże chodziłam codziennie.I się spaliłam chodzenie na plaże.Hehe.

 3. w 2011r wstawiłaś filmik z info o sklepiku który chcesz otworzyć. chodziło Ci o ten, co masz na szafie? aha i gdzie kupowałaś te kolczyki? mówiłaś, że nie w hurtowni, a jednak to do niej jeździsz i kupujesz dodatki na szafę.

 4. U mnie w Imielinie(śląsk)gorąc straszny,aż chce już deszczu…
  Ile będziecie w Jastrzębiej??

 5. Anka piękne te zdjęcia. Wypocznij sobie w końcu, zwłaszcza od ludzi którzy gadają że mało piszesz. 😀 Udanego pobytu. śliczny kapelusz. 🙂

 6. jedyna cześć Gdyni która mi się podoba 😉 nawet zimą jest tam pięknie 😉 złóż mamci życzenia 😉 bo to dzisiaj dobrze pamiętam ? ;D

 7. widziałam Cię jak robiłaś sobie zdjęcia z rodziną przy kotwicy 😉
  jaka jesteś malutka ;D zupełnie jak ja ;D
  bebe 🙂

 8. Nie o to mi chodziło, przepraszam Aniu:)
  Z tą bluzką chodziło mi "co to masz za bluzkę na sobie", bo nigdy jej nie pokazywałaś, i chciałam, żebyś mi odpowiedziała co to za nadruk jest na niej.;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.