yea!

Hello!
Czeka mnie troche edukacji, więc tylko pokażę wam koreańską piosenkę, która ostatnio wpadła mi w ucho. Uwielbiam jej refren :)!


ciągle ją nuce♥

Ale najpierw jeszcze jadę z tatą na kebaba:)

z 29.03 (click)

Pa!

42 thoughts on “yea!

 1. z poprzedniej notki. na pierwszym zdjęciu najlepszy zestaw jest nr 9
  na drugim drugi od prawej
  później dodatki denim i white 😉

  smacznego 😉
  fajna piosenka xD

 2. hej, ostatnio w notce z cupcake co pieklas z Martą pisałaś, że jako mase na górę używałaś gotowej-kupnej? mogę wiedzieć jaka dokładnie? firma etc?:)

 3. Piosenka faktycznie wpada w ucho, chociaż ja raczej takiej muzyki nie słucham 😉
  Widzę, że też lubisz Japonię ;d przejrzałam Twoje notki i zauważyłam że kupiłaś gdzieś taką podróbkę pocky Biscolata stix, można wiedzieć gdzie (tzn. a jakim spożywczaku)? Kocham i uwielbiam pocky, aczkolwiek 10 zł za opakowanie które znika w 10 min to trochę sporo ;p.

 4. "Stypendia zagraniczne kojarzą się często jednoznacznie z programem Sokrates-Erasmus jednak dzięki nawet pobieżnemu podanych stron można odkryć, że możliwości jest o wiele więcej! Coś dla siebie znajdą między innymi na przykład osoby zafascynowane kulturą Japonii. Specjalnie dla nich powstał program Monbushu. Skierowany jest do osób poniżej 35 roku i zakłada możliwość nawet 4 letniego studiowania w Kraju Kwitnącej Wiśni, poprzedzonego rocznym, obowiązkowym kursem japońskiego. Wszyscy zainteresowani mogą poszukać szczegółów na stronie: http://www.emb-japan.pl . " ;PP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.