Yui

Hej Hej.

Dzisiaj krótko i na temat. Czeka mnie sporo nauki na jutro. Chce nazbierać ocen, żeby później na ostatnią chwilę nie zostawiać. Pokaże wam scenkę z anime, które dziś skończyłam oglądać-K-on! Yui – jedna z głównych bohaterek ma kilka cech, zachowań podobnych do moich.. Filmik właśnie je pokazuje.. Powiem tylko, że Yui zaczyna się uczyć..

Jak skończycie oglądać powiedzcie, która ma tak samo.. Nie chodzi o gitarę^^
No to siadam do książek. 

41 thoughts on “Yui

 1. a to skończyłaś też 2 czy tylko na razie 1 ? 😀
  no ja właśnie tak mam z nauką i też właśnie jak oglądałam tą anime to ta postać Yui bardzo mnie przypomina bo też jestem taka leniwa jak ona i jadła smakołyki ( no po za szczegółem ,że od tego strasznie tyję xd ) hehe ; D

 2. czasem jak nie muszę koniecznie się czegoś nauczyć to i dobrze, ze mnie coś odciąga.. ale innym razem normalnie do szału doprowadza bo chcę się skupić a tu się nie da bo tyle fajniejszych rzeczy do roboty..
  jedna co mnie rozumie! hehe xD

 3. no właśnie mi nie które działają np. od 4 do 8 później dwa odcinki przerwy i tak w cały świat : O ;x

 4. Pamiętam jak w momencie, kiedy miałam siadać do lekcji znajdowało się tyle ciekawszych rzeczy do roboty 😉 Nawet trochę za tym tęsknię, bo teraz na naukę mam rzeczywiście niewiele czasu, a chciałoby się nie raz usiąść przy książkach.

 5. haha, jak ja w tym momencie. zamiast się uczyć robie milion rzeczy, które są zbędna, a potem złoszczę się ,że jest późno a ja mam tyle rzeczy do zrobienia. ;/

  a teraz jeszcze zgłodniałam xd

  – Pats

 6. Mam tak baaaaardzo często.. :<
  np teraz zamiast uczyc sie niemca ktorego mam przed sobą a pozniej jeszcze trzeba historii to siedze tutaj XD :<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.