z gumy!

Hi !
Doskonale wiecie, że uwielbiam czytać o różnych ciekawostkach, oglądać zdjęcia przedstawiające przeróżne kreatywne rzeczy itd. Pisałam kiedyś o tym, że blog na początku miał mieć tylko taką formę. Miałam zamiar pisać właśnie tylko o wyszukiwanych rzeczach. Jednak się zmieniło co nieco, ale cieszy mnie to, że tylko nielicznym przeszkadzają te ciekawostki, które tu pokazuję. Tytuł mojego bloga nie bez powodu brzmi `Rusz wyobraźnią i otwórz oczy na świat..` – Tego w życiu się trzymam i chcę, aby moi czytelnicy również otworzyli oczy na to wszystko !

Parę miesięcy temu pisałam o rzeźbach z gum do żucia (click) Wczoraj trafiłam na kolejne dzieła zrobione właśnie z gumy! Wykonane przez Jamiego Marraccini. Podobno do kilku prac wykorzystał aż 35.000 listków gumy!

Według mnie najlepsze jest to; 

Te prace różnią się od wszystkich jakie widziałam. Ich trochę karykaturalny wygląd nadaje im oryginalności, w dodatku przyciągają wzrok! Nie mogłam o nich tutaj nie napisać!
strona autora

46 thoughts on “z gumy!

 1. raczej nie przemawia do mnie taka sztuka, jednak podziwiam pomysłowość

  bardzo ciekawy blog. Lubię takie, po których czuję się natchniona ;D

  zapraszam do nas 😉 xo

 2. niesamowite to jest! 🙂

  mam takie pytanie, bo chcę zacząć wystawiać ubrania na sprzedaż, a wiem, że Ty także się tym zajmujesz. byłam na poczcie i dowiadywałam się, że przesyłka kosztuje 9.50 lub 11 priorytetowa + znaczek. u Ciebie też tak było? ile to wynosi dokładnie? z góry dziękuję 🙂

 3. swietny pomysl na bloga, naprawde, jestem podekscytowana ;o moj blog mial byc tylko o nogach, takze zapraszam równiez, aczkolwiek, troche nie wyszlo i pojawiają sie tam równiez outfity :<

 4. bardzo ciekawe, a zarazem bardzo śmieszne ;DD !
  kiedy dodasz biżu na sprzedaż ? ; >>
  zapraszam do mnie, nowa notka, enchaaanel.blogspot.com ;pp ;))

 5. wlasnie zuje gume ik ropzkminiam jak mozna zrobic cos tak niesamowitego/dziwnego z kawałka chemikaliów :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.