zmienna pogoda

Cześć!
Dzisiaj znów niemal cały dzień spędziłam na chodzeniu po Jastrzębiej Górze. Kupiłam trochę pamiątek, które ogólnie nie mają nic wspólnego z morzem, haha. Ale pewnie jeszcze zdążę kupić coś ciekawszego. 
To był dość męczący dzień. Głównie przez zmienną pogodę. Całe szczęście teraz mamy piękne słonko i prawdopodobnie wybierzemy się na plażę, żeby podziwiać zachód słońca. 
Zanim zgram wszystkie fotki dodam szybkie zdjęcie dzisiejszego stroju.
kapelusz-New Yorker, sweterek, torebka-sh,
legginsy-h&m, kowbojki-allegro
Przyznam, że nadal jest chłodno, ale myślę, że jutro będzie o wiele ładniej!

70 thoughts on “zmienna pogoda

 1. Nad polskim morzem nie ma zachodu slonca, znaczy sie za wodą, bo Bałtyk jest na północy ; )

  1. Tylko, że to słońce nie zachodzi bezpośrednio nad wodą, rozumiecie? To nie możliwe, bo nie mamy morza od zachodu.

  2. Haha, ciekawe 😉
   Mieszkam nad morzem od dziecka i dla szanownego anonimka zachody słońca istnieją nad morzem. Albo nie byłaśbyłeś nigdy nad morzem albo geografia Ci szwankuje 😉

  3. Jak bardzo musisz być zdesperowany, anonimie z 22:36, że kłócisz się o zachody słońca. Wrzuć na luz,trochę dystansu a nie spina o wszystko po kolei.

 2. Będąc ostatnio w Malborku spotkałam w Parku ruchomych dinozaurów jeden gatunek – Ankylozaur. Kiedyś podeślę Ci link jak umieszczę notkę na swoim blogu 😀

 3. piszesz że chłodno, a sama masz krótki rękawek na sobie 😀
  chyba jednak nie jest tak źle, u mnie dzisiaj gorąco, tyle że ja jestem na zachodzie:))

  1. Jeżeli Ania pozwoli to ja mogę coś polecić, bo jestem z Łodzi. Podam Ci moje ulubione. Na rogu Pojezierskiej i Hipotecznej. Na Zachodniej za Limanowskiego w takim rzędzie sklepów. Na Wschodniej przy Narutowicza i dalej na Wschodniej jest taki dość ekskluzywny. Na Placu Wolności, ale trzeb być wytrwałym by rzeczywiście coś znaleźć. Na Pietrynie przy Magdzie. Na Pietrynie w podwórku (bardzo tanio 16zł/kg) niedaleko Próchnika. W ostatnim jest przemiła pani, która mi doradziła butelkową sukienkę z Primarka i kolorową bluzkę na letnie dni od Dorothy Perkins, wszystko za 7 zł!!!

 4. Mam prośbę piękna 🙂
  Niesamowicie wyglądasz. Blog również mi się podoba ;))
  ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA theawaken777 na blogger.com!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.