walentynkowy zestaw x Daniel Wellington

Hej!
Obchodzicie w jakiś szczególny sposób walentynki? Czy raczej razem z Waszą drugą połową nie przywiązujecie wagi do tego jak spędzić ten dzień? Wiele osób powtarza, że to dzień jak co dzień, że miłość powinna być okazywana przez cały rok, a nie tylko tego konkretnego dnia. I w sumie jestem podobnego zdania, ale zawsze miło jest wręczyć sobie nawzajem jakieś prezenty z tej okazji lub wybrać się wspólnie do jakiegoś fajnego miejsca na przykład do kawiarni na ciacho i kawę 🙂

Niedawno wymarzył mi się nowy zegarek. W swojej kolekcji nie miałam jeszcze żadnego na czarnym pasku, a w ostatnim czasie częściej wybieram czarne ubrania lub dodatki, dlatego pomyślałam, że przydałby mi się taki klasyczny zegarek, który będzie pasował do moich stylizacji.

Mój wybór padł na zegarek marki Daniel Wellington, model Classic Petite Sheffield, z jasną tarczą, złotymi wykończeniami i na czarnym, skórzanym pasku, który można wymieniać.


Mój zegarek pochodzi z limitowanej, walentynkowej edycji, tworzącej zestaw składający się z zegarka, bransoletki i malutkiej ozdoby w postaci serduszka, którą można doczepić do paska. Wszystko znajdowało się w pięknym bordowym opakowaniu, idealnym na prezent! Klasa sama w sobie!


I choć walentynki już za chwilę to taki elegancki zegarek jest dobrym pomysłem również na prezenty związane z innymi okazjami. Czy to urodziny, czy Dzień Chłopaka/Kobiet, a nawet na Dzień Matki/Ojca, w końcu miłość okazywać możemy każdemu bliskiemu! A swoją drogą jeśli chodzi o mnie to nie wierzę w zabobony związane z wręczaniem kochanej osobie zegarka, a Wy jakie macie do tego podejście? 🙂

Na koniec zostawiam kod rabatowy -15% na hasło ”ANKYLS” do wykorzystania w sklepie Daniel Wellington , ważnedo 14.02.19r. Obecnie na stronie jest dodatkowa zniżka na zestawy walentynkowe #fromDWwithlove.

Życzę Wszystkim udanych Walentynek jakkolwiek byście je spędzali! 🙂

Zdjęcia @MaciejMatlak

Share: