Weekend w Kielcach

Ubiegły weekend spędziliśmy w Kielcach. Ten wypad zdecydowanie należał do jednych z najfajniejszych, mimo iż za dużo nie zwiedziliśmy to jednak pogoda nam tak dopisała, że poczuliśmy się jak w lato! Zapraszam Was do oglądania fotorelacji i vloga z tego wyjazdu 🙂

Do Kielc dotarliśmy w piątek wieczorem (31.03). Właściwie niemal od razu wyskoczyliśmy do centrum na kolację. Jak tylko się najedliśmy wybraliśmy się na kielecki Rynek. Jak miło było tam znów wrócić po prawie pięciu latach. Brakowało tylko fontann, które widzieliśmy ostatnim razem!

DSC_6816kk

e

DSC_6817e
W sobotę znów pojechaliśmy do Kielc, aby trochę pospacerować po centrum. Idąc ulicą Sienkiewicza wchodziliśmy do różnych sklepików, butików itd. Chwila odpoczynku pod hotelem Bristol i poszliśmy dalej.

DSC_6849e

DSC_6837e

DSC_6854e

kielce2

DSC_6856e

DSC_6873xx

DSC_6880e
I kolejne miejsce, które dobrze zapamiętałam. Poszliśmy do Parku im. Stanisława Staszica, który już pierwszym razem mi się spodobał. Szkoda, że drzewa były jeszcze takie ”gołe”, ale i tak było pięknie!

DSC_6890e

DSC_6942f

DSC_6919e

DSC_6945e

DSC_6968e
Sobota w Kielcach niemal w całości minęła nam na spacerowaniu… Aż po ostatnie promienie słońca 🙂

DSC_7024p

DSC_7028p

DSC_7033p  DSC_7009pp
W niedzielę, odrobinę niewyspana szybko zwlekłam się z łóżka i zaczęłam przygotowania do zdjęć stylizacji, które sobie zaplanowałam na dzień przed wyjazdem! Niedługo pojawią się na blogu 🙂

DSC_7062p
I na koniec zostawiam video jakie udało mi się zmontować! Mam nadzieję, że Wam się spodoba 🙂

Także, weekend w Kielcach był jak najbardziej udany. Swoją drogą tak, to był nasz drugi raz w tym mieście i tym razem spodobało nam się jeszcze bardziej!

Byliście w Kielcach? Jak Wam się podoba to miasto? 🙂

14 thoughts on “Weekend w Kielcach

 1. Piekne zdjecia, piekna pogoda i piekna para 🙂 dziekujemy za tyle zdjec! Bylam raz w Kielcach jak bylam mala ale nie pamiętam miasta. Uwielbiam twój outfit, kocham sie w takich bluzkach z kwiatami!

 2. Muszę w końcu się do Kielc po prostu wybrać – byłam tylko raz ( w podstawówce).
  Jeżeli patrzę na zdjęcia to miasto wygląda na przyjemne 🙂

 3. piękne zdjęcia 🙂 a hotel cudowny 🙂
  szkoda, że tak rzadko nagrywasz vlogi, bo bardzo przyjemnie się go oglądało 🙂

 4. Kielce wydają się być świetnym miastem 🙂 Często jestem w Sandomierzu, bo mam tam rodzinę, ale w Kielcach jeszcze nie zdarzyło mi się być.
  A filmik wyszedł super, już wcześniej widziałam go na youtubie 🙂

 5. Moje ukochane Kielce 🙂 mieszkam w Niemczech i aż miło i wielka radość ogarnia moje serce że Ty tam byłaś ja jestem tam tylko 3 razy w roku głównie na święta wielkanocne, porą wakacyjną i na Boże narodzenie i chodź stać mnie jechać na wczasy ja jeżdżę tylko do tego miejsca utęsknionego 😉 A na Zamkową chodziłam na dyskoteki 😀 haha… Następnym razem wybierz się na Kadzielnię, latem grają tam koncerty, niedaleko jest też zamek w Chęcinach 🙂 Dawno mnie nie było ale często wracam tu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.