zawieszka do walizki

Hej, hej!
W niedzielne popołudnie udało mi się odwiedzić galerię. Chciałam się poradzić mojej mamy w kwestiach zakupów, więc korzystając z tego, że obie miałyśmy wolny czas wybrałyśmy się na wspólne zakupy. Pominę ubrania, bo chciałam też rozejrzeć się za innymi rzeczami. Na przykład za walizką na kółkach. Jednak wszystkie jakie znajdowały się w galerii były dość drogie, więc postanowiłam się wstrzymać i być może tak jak kiedyś pisałam zamówię jakąś przez Internet, w ciemno bez wcześniejszego oglądania jej. Mimo tego, że nie kupiłam walizki, zdecydowałam się na zakup zawieszki, którą do niej zaczepię 🙂

Jak zobaczyłam tą małą, czerwoną zawieszkę, którą można doczepić do walizki nie mogłam z niej zrezygnować. Bardzo mi się spodobała, a od dawna o takiej myślałam, szczególnie, że zwykle moje podróżne walizki są w ciemnych kolorach, zresztą jak większość bagaży na lotniskach/w autokarach. To zawsze stanowi pewien problem przy szukaniu swojego bagażu. Zawsze doczepiałam jakiś breloczek, aby od razu rozpoznać walizkę, ale czasem może się urwać i zbytnio nie spełnia innych ważnych funkcji. Stąd mój nowy podróżniczy nabytek!

Nie myślcie, że zawieszka to tylko kolorowy dodatek do walizki. Przede wszystkim pełni funkcję znaku rozpoznawczego (w przypadku gdy walizka/torba są w ciemnych barwach), ale najważniejsza jest ta druga strona, czyli miejsce na dane osobowe, które są niezbędne, gdyby walizka zaginęła (tfu,tfu,tfu) lub jakby przytrafiło się coś innego, np. zerwanie naklejki z numerem lotu. Dzięki tej zawieszce zawsze będziemy mieć pewność, że walizka była odpowiednio zaadresowana i może do nas wrócić.

To nie tylko fajnie wyglądający gadżet, to także funkcjonalny dodatek do walizki. Zrobiłam trochę na odwrót z tymi zakupami, ale lepiej było kupić ją od razu niż później martwić się na lotnisku, że bagaż może zaginąć!

Zawieszkę kupiłam w sklepie Home&You za 13zł 🙂

Share: