zdjęcia z planu!

W końcu mogę opublikować zdjęcia, które przez jakiś czas były objęte tajemnicą^^. 
Pojawiło się mnóstwo pytań jak to się stało, że znalazłam się na planie teledysku grupy Tabasko. Otóż historia jest krótka: Znajomemu mojego kumpla bardzo podobały się zdjęcia, które robię. Nawet nie wiem gdzie je widział, w każdym razie on zajmuje się tworzeniem klipów i po prostu zaprosił mnie na ten plan! 
Kręcenie niektórych scen odbyło się w klubie Elektrownia w Manufakturze: 

Kiedy wychodziłam z kumplem do sklepu, na schodach minęliśmy się z Ostrym. W pierwszych sekundach nie skojarzyłam, że to on. Dopiero po chwili odwróciłam się z wytrzeszczonymi oczami^^. Jak wróciliśmy wszyscy się ze sobą witali, więc i ja miałam okazję poznać się z Adamem:)

Szczerze mówiąc słuchanie tego samego kawałka kilkanaście razy przyprawia o ból głowy, ale możliwość robienia zdjęć na planie sprawiała, że byłam bardzo podekscytowana! 

Hmm.. A jak to wygląda od kuchni? Grupa fotografów, kamerzystów i sporo sprzętu^^ 
To tylko kilka wybranych fotek z klipu ”Zachłanność’‘!
Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć, mimo, że po tych kilku godzinach byłam ledwo żywa. Atmosfera była naprawdę fajna, tym bardziej, że nagle pojawiła się tam masa ludzi i wszystko wyglądało jak jedna wielka impreza-z resztą podobnie wygląda na teledysku (na który się załapałam, haha). To było świetne doświadczenie jeżeli chodzi o moją zabawę z fotografią! 
Wszystkie zdjęcia z tego posta są mojego autorstwa, nie wyrażam zgody na ich kopiowanie. 
Share: