akcja na rzecz domu dziecka

Witam!
Jakiś czas temu moja dobra znajoma poinformowała mnie, że w moim mieście odbędzie się akcja charytatywna na rzecz tomaszowskiego domu dziecka i czy chciałabym w niej uczestniczyć. Chodzi głównie o zbiórkę potrzebnych rzeczy.

Podczas, kiedy moja znajoma omawiała ze mną to wydarzenie wpadłam na pewien pomysł. Być może ktoś z moich czytelników będzie chciał wziąć udział w tej akcji i ją wesprzeć! Organizatorki tego wydarzenia wyraziły zgodę na moją pomoc poprzez bloga! 🙂

Jak możesz pomóc? 
1) Jeśli jesteś mieszkańcem Tomaszowa możesz przynieść niezbędne rzeczy w sobotę o godz. 11:00 do domu dziecka przy ul. Głowackiego 11. Przy okazji można wziąć udział w grupowej zumbie, to energiczny taniec z elementami tańców latynoamerykańskich i fitness!

Zbierane będą: 
-ubrania w dobrym stanie (na 12-19lat, męskie i damskie)
-ubranka i zabawki (dla młodszych dzieciaków z piotrkowskiego domu dziecka)
-artykuły szkole: zeszyty, długopisy, plecaki.

2) Jeżeli mieszkasz gdzieś indziej, a chcesz w jakiś sposób pomóc możesz wziąć udział w licytacji rzeczy jakie wystawię na allegro za kilka godzin! Pieniądze jakie uda się zdobyć będą przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów szkolnych, które jak wiadomo są potrzebne niemal cały rok.

Ja, moja rodzinka i znajomi dostarczymy część rzeczy, na które jest zapotrzebowanie. Już robię przegląd i zbiórkę ubrań, a w piątek wybiorę się na zakupy potrzebnych rzeczy 🙂

Serdecznie zapraszam Wszystkich chętnych do pomocy!♥

Share: