Anna Tsuchiya

Hej,
Dziś troche o jednej z moich ulubionych piosenkarek, co prawda nie wszystkie piosenki mi się podobają, ale jej głos, i wizerunek sceniczny, bardzo mi przypadł do gustu.
Anna Tsuchiya to japońska piosenkarka, aktorka i modelka. Urodziła się w Tokyo 11 marca 1984 roku. Jej matką jest Japonka, a ojcem Amerykanin, który posiada irlandzkie i polskie korzenie. Tsuchiya rozpoczęła karierę w wieku czternastu lat, kiedy agencja Seventeen zatrudniła ją jako modelkę. Anna ostatecznie wycofała się z modelingu w wieku 18 lat, ponieważ nie podobało się, że modelki nie mogą jeść. 2002 rok stał się rokiem, kiedy Anna postanowiła spróbować swoich sił w muzyce, zakładając grupę Spin Aqua. Zespół zakończył działalność rok później, mając na swoim koncie 3 single, album oraz DVD. Główną przyczyną tej decyzji była ciąża i małżeństwo piosenkarki. Niestety z końcem 2004 roku Anna rozwiodła się z mężem i powróciła do życia publicznego. Jej piosenki zostały użyte w anime “Nana”. Pomimo młodego wieku posiada mocny, wyraźny głos, a jej domeną przewodnią jest muzyka.
źródło-filmweb

Anna grała w filmie – Kamikaze Girl, zbuntowana i zadziorna nastolatka, jest członkiem gangu motocyklowego. Według mnie Anna spisała się w tej roli 😉 więcej o Kamikaze Girl – Click
Co do piosenek, najbardziej spodobała mi się Rose, Masquerade, I’m addicted to you. 
Mogę ich słuchać w koło macieja:D !
Zbieram się i ide zanieść dokumenty do nowej szkoły 😉
Sayonara!
Share: