łap okazję i podróżuj!

Hej hej!
Często mnie pytacie o moje podróże zagraniczne, padają naprawdę przeróżne pytania na które będę odpowiadać, ale dziś postanowiłam Wam napisać o czymś co idzie w parze z moim podróżowaniem. Mam tu na myśli… Przypadkowe znajdowanie ciekawych i tanich ofert biletów lotniczych:)

Dziś, kiedy zajrzałam na facebooka i przewijałam aktualności nagle ukazał się jeden post, który bardzo mnie zainteresował, a oczy od razu mi się zaświeciły! Właśnie dziś, trwała wielka promocja na stronie linii lotniczych Wizzair. Promocja polega na tym, że kupujemy dwa bilety-dla dwóch osób, a płacimy za jaden! Niestety ja nie wybrałam żadnego lotu. Nie chciałam zbytnio lecieć do krajów w których już byłam, stąd nic nie zarezerwowałam. Po dwóch godzinach spędzonych na stronie Wizzaira mogę Wam powiedzieć, że najtaniej polecicie do Szwecji, Norwegii oraz Paryża. Ceny na tych połączeniach wahają się od 40-100zł w trakcie tej promocji (ale bez obaw, w liniach Ryanair ceny są podobne). Oczywiście z bagażem podręcznym, a do tego tzw. opłaty manipulacyjne. Jeżeli planowaliście jakąś podróż na ten rok to biegiem szukajcie lotów. Wybaczcie, że tak późno o tym piszę, ale chciałam potwierdzić, że rzeczywiście ceny niektórych połączeń są przystępne!


Ostatnia podróż-Paryż, Listopad 2014 
Podsumowując, dzięki takim przypadkom podróżuję! I choć nie tak często jakbym chciała, to jednak głównie przez różne promocje udaje mi się wyjechać za granicę raz czy dwa razy w roku. Na ten rok mam już wstępne podróżnicze plany i już poluję na okazje. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte! Chcemy wybrać się na zachód Europy! Nie to nie będzie Francja. Ale może.. teraz jest mnóstwo nowych połączeń do innych francuskich miast, które odwiedziłabym chętniej niż Paryż 🙂 
O moich planach opowiem więcej kiedy zarezerwuję bilety! 
Share: