brązowy kapelusz

Nie od wczoraj wiadomo, że uwielbiam wszelkiego rodzaju kapelusze. I choć w tym roku zdecydowanie rzadziej je noszę, to nadal są moim ulubionym nakryciem głowy. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ właśnie moja mała kolekcja powiększyła się o jeden nowy kapelusz, który różni się od poprzednich w jakich się pokazywałam!

Mój nowy kapelusz ma znacznie większe rondo od moich innych kapeluszy. Tym razem wybrałam kolor brązowy, takie jakby cappuccino. Planowałam taki kupić już jesienią, ale stwierdziłam, że ten kolor jest równie dobry na lato. Kapelusze czy słomkowe czy materiałowe i tak najlepiej sprawdzają się latem! Idealnie pasują do zwiewnych sukienek w kwiatki lub do ubrań w stylu boho, których mam całkiem sporo. Są po prostu fajnym dodatkiem!

DSC_3028p

DSC_3027p
Zarówno w sieci jak i w gazetach możemy znaleźć mnóstwo stylizacji z kapeluszami. Bardzo mnie cieszy, że stały się tak popularne. Pamiętam, że jak mi zaczęły się podobać i chciałam jakiś kupić to był to problem, bo nigdzie nie mogłam znaleźć ciekawych fasonów, zresztą mało gdzie można było trafić na jakikolwiek kapelusz. W końcu doczekałam się czasów, kiedy kapelusze są dostępne nawet w lokalnych butikach w moim mieście!

DSC_3063p

Na koniec dodam, że mój kapelusz kupiłam w lokalnym sklepie w Tomaszowie 🙂

A Wy lubicie kapelusze? Jakie najbardziej?

Share: