ciekawe fasony

Hej!
Przygotowałam wpis ze strojem, który planowałam pokazać już jakiś czas temu, ale ciągle nie mogłam wymyślić w jakiej scenerii zrobić mu zdjęcia. W końcu stwierdziłam, że biała ściana będzie najlepszym wyjściem, żeby dobrze zaprezentować detale 🙂

Ubrania jakie zobaczycie na zdjęciach są jednymi z najnowszych w mojej szafie i w dodatku od razu stały się jednymi z moich ulubionych. A to za sprawą ich ciekawych fasonów i barw, które mimo wszystko czynią je dość uniwersalnymi. Jednak ja połączyłam je ze sobą w jednej stylizacji.

Jak widać, zarówno sweterek z golfem jak i spódniczka maja niezbyt typowe fasony. Sweterek z falbankami przy wykończeniach rękawów i golfa wygląda uroczo, a w połączeniu ze spódniczką o ciekawym wzorze w kolorach bieli i czerni całość staje się nieco elegancka.

Spódniczka jest naprawdę ciekawie uszyta. U góry prosta, na dole nieco pofalowana, do tego posiada odcięcia. Nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się ten fason. Zwykle gustuję w rozkloszowanych spódniczkach, ostatnio również w ołówkowych, a ta spódniczka to zupełnie coś nowego w mojej szafie. Ten fason łączy obie cechy spódniczek jakie nosiłam w jedną całość, więc totalnie go polubiłam!

Na koniec jeszcze zostawiam wersję na zewnątrz. Jasny kolor w połączeniu z ciemnym dołem często tworzy dość elegancką kompozycję, więc ja urozmaiciłam ją bordowym płaszczem 🙂
sweterek-tutaj, spódniczka-tutaj, płaszcz-Top Secret, torebka-secondhand

Dajcie znać czy chcecie oglądać stroje fotografowane na białej ścianie, jeśli tak, to jak często? 🙂 
Share: