Ciepło nie znaczy ponuro !

Hej!
Dziś pokażę wam modowe inspiracje na późną jesień/zimę wprost z dalekiego wschodu :). W tym poście postaram się napisać o własnych spostrzeżeniach, co do ciepłych okryć wierzchnich. Czyli do tego co najbardziej potrzebne na te zimne dni.

Płaszczyki. Przeróżne kroje i kolory. Często dziewczyny ograniczają się do ciemnych bądź beżowych płaszczy, ponieważ do wszystkiego będą pasowały. Jednak może warto zaryzykować i mieć w swojej szafie choć jeden wyróżniający się płaszczyk? Przecież ciepło, nie oznacza ponuro! Na różnych zdjęciach możemy zobaczyć Japonki i Koreanki w ciepłych, na prawdę ciekawych strojach! Znalezione:

Oczywiście standardowe kolory są niezastąpione 🙂

Kurtki: Grube, najczęściej ze sztucznym futerkiem przy kapturze. Nadal widoczne są ramoneski: skórzane, jak i te materiałowe. Można też spotkać urocze kurteczki, w pastelowych odcieniach i o bardzo dziewczęcych krojach.

W najbliższych postach pojawią się również inne stylizacje, czy poszczególne ubrania i dodatki jakie można spotkać w Azji i jakie mnie najbardziej inspirują! 🙂

Polskie sklepy w jakich widziałam fajne płaszczyki i kurteczki : Troll, Moodo. 

Share: