co nowego w sklepie

Witam! 
Tak jak kiedyś wspomniałam i tak jak Wy mi sugerowałyście będę czasem pisać o tym co słychać w moim sklepie lub o tym jak przy nim pracuję. A dziś krótko napiszę o tym co nowego się tam dzieje i będzie dziać 🙂
Na początek powiem, że z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, będę miała kilka małych sklepowych niespodzianek. Przede wszystkim chciałabym przygotować pierwszy konkurs, który raczej odbędzie się na facebooku, także serdecznie zapraszam do obserwacji, abyście były na bieżąco (tutaj). Zastanawiam się jeszcze nad tematem i zadaniem konkursowym. To będzie coś łatwego. Mam nadzieję, że ktoś spróbuje wziąć udział, hehe. Poza tym wznowiłam kod rabatowy dla Was. Miło mi widzieć, że czytelniczki mojego bloga korzystają z tego kodu, dlatego będzie do wielokrotnego użytku!

Co do mojego asortymentu to powoli wyczerpują się moje zapasy swetrów. No cóż, zima dobiega końca i w najnowszych dostawach będzie ich dosłownie kilka. Za to przybędzie sukienek! Ale myślę, że jakieś lekkie sweterki czy kardigany pasujące do sukienek czasem będą się pojawiać.

Właśnie we wtorek wstawiłam pierwszą marcową dostawę w bardziej wiosennym wydaniu. Beże i brązy królowały. Zrobiłam trochę innych zdjęć, tworząc stylizacje w innej scenerii niż dotychczas, aby urozmaicić galerię. Zamierzam robić tak co najmniej raz w tygodniu, szczególnie przy większych dostawach, a także zaaktualizować stare zdjęcia. Jak tylko zrobi się cieplej, to chcę też robić zdjęcia w plenerze!

To tak w skrócie co tam słychać w sklepie, nie będę już przynudzać. Następnym razem przygotuję coś tematycznego! Ah, zapomniałabym, kod rabatowy -10% znów jest na hasło ankyls2 i kończy się 8.03.2016 🙂 

Share: