coraz bliżej

Siema !
Ja już powoli rozpoczynam wakacje!  Od rana jestem na nogach, posprzątałam, a później uciekłam do ogródka, cieszyć się piękną pogodą ! I obijać się 🙂
Zabrałam ze sobą truskawki, sok ze świeżych pomarańczy i aparat 🙂 Lubię czasem tak posiedzieć sama ze sobą w ogródku, to mnie uspokaja!
Miałam jakiś chwilowy przypływ natchnienia, i troche fot porobiłam:D
mmmmmm .
Pomarańcze-Stymulują trawienie oraz łagodzą wzdęcia. Napar sporządzony z owocu pomarańczy uważa się za środek łagodzący bóle głowy, uspokajający palpitacje serca oraz obniżający gorączkę.
Truskawki– Są szczególnie polecane osobom cierpiącym na reumatyzm i artretyzm oraz chorym na wątrobę i nerki. Bez obawy mogą jeść te owoce cukrzycy, ponieważ truskawki zawierają głównie łatwo przyswajalne cukry – glukozę i fruktozę. Ponadto truskawki zawierają dużo celulozy, która ułatwia trawienie. Sok z truskawek ma właściwości bakteriobójcze. 
__
Outfit;
Koszulka-dunnes(sh), okulary-h&m, naszyjnik-h&m, kolczyki-dostałam:)
balerinki-New yorker
___
W powietrzu czuć zapach wakacji ! <3
uwielbiam wiatr w upał!
hehe, i jak zdjęcia:D?
Dziś sesja więc wieczorem może jakieś nowe będą;)
Wyniki egzaminów są.. Masakra jakaś. Jestem w szoku, że tak mało punktów mam, no ale.. Jakoś to przeżyję. To nie odbije się na mojej przyszłości. I tak czeka mnie jeszcze pare lat w szkole, i wszystko może się zmienić;)
Jak narazie powoli się szykuję do wyjścia, i sesji 😉
Baaaj!:)
Share: