dekoracje wnętrz-ramki

Hej Hej!
Dzisiaj kiedy wróciłam do domu włączyłam sobie tv. Ostatnio częściej sięgam po pilot. Jednym z moich ulubionych programów jest Domo. Program dotyczący architektury, wnętrz i ogrodów. Nie wiem czy wiecie, ale kiedyś chciałam projektować wnętrza. Jednak z czasem ten zapał minął. Chociaż przyznam, że ostatnio znów zaczyna mnie to kręcić. I takim sposobem wpadłam na pomysł, aby nieco zmienić wystrój mojego pokoju. Nie będę za wiele zmieniać, bo mój pokój jest praktycznie w całości zrobiony, ale chcę wprowadzić tam kilka drobnych zmian w dodatkach:)

Wyszukałam mnóstwo świetnych inspiracji. Wybrałam takie, które posłużą mi najbardziej. Czyli.. dekoracje związane z fotografiami i ramkami!

Można zauważyć, że są to wnętrza w stylu vintage. Mój pokój sporo się różni pod tym względem, ale może uda mi się połączyć nowoczesny wystrój z dodatkami retro? Już wiele z takich posiadam, wystarczy dodać jeszcze kilka szczegółów, które sprawią, że wszystko będzie ze sobą współgrać! 🙂
Jeżeli mieszkacie w Tomaszowie i planujecie trochę urozmaicić wasze wnętrza polecam wam sklepy, w których właśnie będę szukać dodatków dla siebie! 
Kilka z nich: Tutto, Mydlarnia (Plac Kościuszki), czy nawet Wszystko po 4zł! 
Share: