DIY: akcenty na ubraniach

Hej, hej!
Pogoda dziś kompletnie nie dopisywała, więc zabrałam się za drobne przeróbki ubrań. I teraz nadszedł czas na nowy wpis z kategorii DIY! Mam dużą torbę ciuchów, które chcę poświęcić przeróbkowym eksperymentom! Będę starała się pokazywać efekty na bieżąco. A dziś zaczęłam od dwóch letnich ciuchów. Urozmaiciłam te ubrania drobnymi akcentami i w pewien sposób naprawiłam, ale o tym przeczytacie niżej 🙂

Zawsze lubiłam zmieniać coś w ubraniach, urozmaicać je nawet małym dodatkiem. Uwielbiam kiedy prosta rzecz ma jakiś akcent, który ją wyróżnia. Czasem wystarczy kawałek koronki czy ozdobny guzik!

koronkowe wykończonie

Koronkowa bluzeczka wykończona bawełnianą koronką, dlaczego? Otóż tutaj powodem przeróbki było to, że musiałam obciąć bluzkę i zrobić z niej crop top. Dół zaczepiłam o pasek i trochę podarłam. Szkoda było mi wyrzucać takiej uroczej bluzeczki, więc pomyślałam, że poddam ją ciekawej przeróbce. Zdaję sobie sprawę, że koronki mogą nie pasować, ale ta bluzeczka wygląda naprawdę super w połączeniu z białą sukienką!

marynarska kokardka

Ten oversizowy t-shirt już sam w sobie był uroczy. Koronkowe wykończenia na rękawach dodawały mu uroku, jednak posiadał defekt od nowości – małą dziurkę przy dekolcie. Postanowiłam przyszyć tam kokardkę z marynarskim guzikiem! 
Lubicie tego typu dodatki na ubraniach? 🙂 
Share: