dokonywanie rezerwacji

Hello!
Oczy mnie już bolą od ekranu monitora, ale prócz napisania referatu przy korzystaniu z internetu, musiałam dokonać rezerwacji na wyjazd. Im wcześniej tym lepiej! Właściwie jest to mój pierwszy raz jeżeli chodzi o samodzielne rezerwacje. Dużym ułatwieniem jest to, że w dzisiejszych czasach poprzez internet można załatwić niemal wszystko.

W tej chwili zajmuję się rezerwacją noclegu, oraz transportu. Jestem bardzo podekscytowana, ale też zestresowana i zmęczona. Szukanie wcale nie jest takie proste, jeżeli ma się określony budżet i w dodatku przy rezerwacji nie mogę się w niczym pomylić i muszę wszystko dokładnie przeczytać^^. Z pozoru to wszystko wydawało mi się takie proste, a tu proszę.. okazało się niezwykle trudne, trzeba sprawdzać co chwila czy nikt nie wykupił miejsca, poczytać opinie, oszacować odległości itd.

Ale to nie zmienia faktu, że jestem bardzo szczęśliwa, a przede wszystkim satysfakcjonuje mnie to, że wszystko wzięłam na swoje barki:) Obiecuję, że za kilka dni napiszę o tym jeszcze więcej!♥

Dobranoc Wszystkim! Ja to chyba dziś nie zasnę^^

Share: