dzień jak co dzień

Cześć!
Co u Was słychać? U mnie zaczął się kolejny tydzień pracy i obowiązków. Poniedziałek przyniósł mi mały kryzys związany z sennością, ale jakoś powstrzymałam się od zaśnięcia na klawiaturze laptopa. Powrót z kilkugodzinnej podróży, gdy na drugi dzień trzeba wstać do pracy rzeczywiście nie służy człowiekowi. Jednak dość szybko wróciłam do codziennego trybu życia, w końcu obowiązki wzywają. Zresztą widząc tak piękną pogodę za oknem od razu chce się wstać i działać. Oj tak, zdecydowanie Warszawa przywitała mnie cudowną, słoneczną pogodą. Oby na dłużej, bo zamierzam z niej codziennie korzystać!

Codzienny widok z mojego okna. Naprawdę go lubię! 

A na koniec trochę technicznych spraw związanych z blogiem! Jak tylko wróciłam do domu od razu zabrałam się za wstawianie tutaj zdjęć z wyjazdu w góry. Na szczęście nie miałam dużych zaległości w blogowaniu, więc pozostało mi jedynie odpowiedzieć na komentarze, które zostawiliście i przygotowanie nowych codziennych postów. Mam nadzieję, że mój mały powrót do wpisów o codzienności Wam się spodoba!

Chciałam jeszcze napisać iż z racji tego, że w weekend byłam na wyjeździe postanowiłam przedłużyć jeszcze o kilka dni konkurs z Westwing (klik). Możecie zgłaszać się do 20 marca 🙂 

Share: