elegancka torebka vintage

Cześć!
W tym poście chciałam poruszyć kwestię nieco pominiętych na blogu secondhand’owych zakupów (w odpowiedzi na propozycje z ankiety!). W ostatnim czasie bardzo rzadko odwiedzałam te sklepy ze względu na to, że nie znalazłam jeszcze żadnego w okolicach mojego miejsca zamieszkania, ale niemal za każdym razem kiedy jestem w Tomaszowie staram się zajrzeć do jakiegoś ulubionego i czasem uda mi się kupić jakieś pojedyncze rzeczy. Tu powinnam odpowiedzieć na pytanie czy wrócę do filmików z takimi zakupami.. odpowiedź brzmi tak! Mam pomysł na kolejną serię, nieco bardziej urozmaiconą. Planuję dodawać tego typu filmiki conajmniej raz w miesiącu. Mam nadzieję, że uda mi się zebrać chociaż kilkanaście sztuk zakupionych rzeczy, aby móc je jak najszybciej pokazać 🙂

A co do jednego z moich ostatnich zakupów to trafiłam na piękną, nieco elegancką torebkę w stylu vintage. Nie jest zbyt duża, ma ciemnobrązowy kolor oraz długi regulowany paseczek. Wygląda jak mała teczka. Nie zastanawiałam się zbyt długo czy ją kupić, ponieważ kosztowała niespełna 10zł!

Tego typu torebki podobają mi się od jakiegoś czasu, więc trafienie na taką jak ta w secondhandzie czyni z niej prawdziwą perełkę. Tym bardziej, że jest w niemal idealnym stanie! 

Jak Wam się podoba? 🙂 
Miłego wieczoru!
Share: