Facepalm

Myślałam, że można w spokoju prowadzić bloga, dla siebie i zainteresowanych.
Ale nie! To do czego dochodzi od wczoraj przechodzi ludzkie pojęcie. Prowokujecie mnie, moich czytelników, a potem osądzacie, że jestem wredna i agresywna. To jest nieludzkie, jak można być taką osobą, która tak natrętnie terroryzuje normalnego człowieka.
Nie wspomnę już o dziewczynie, która potrafi pod każdym postem w ciągu kilku minut krytykować nawet obrazek! To jest tak śmieszne, że aż żołądek skręca;)

Po prostu – Facepalm. 

Pytam: Skoro mnie nie lubicie i ten blog jest według was nudny to po kiego grzyba tu wchodzicie? Zajmijcie się sobą, nauką, a przede wszystkim nauczcie się szanować ludzi, nawet jeśli ich nie lubicie. Ja daje zły przykład? Spójrzcie na siebie co wy w ogóle wyprawiacie. Ciekawe co by wasi rodzice powiedzieli, jakby zobaczyli jak zachowujecie się w internecie. Posypie się, że jestem słaba i się użalam. To teraz kolejne pytanie do was. Co byście zrobiły jakby wam takie bzdury pisano? Wątpię, żebyście skakały z radości i zmieniały ”złe cechy” dla osób których nie znacie. I nawet ani trochę nie wierzę w to, że byście siedziały spokojnie. To nie ze mną jest problem. To wy stwarzacie problemy. Normalny człowiek omija rzeczy/ludzi za którymi nie przepada. To tyle ode mnie.

Pozdrowienia ode mnie, mojej mamy, siostry oraz najbliższych znajomych ;)! 

Share: