Hej !
W szkole jakotako, zła jestem troche na panią .. no ale. Już nie będe sie kłócić z nią bo mi wkońcu obniży ocenę :P. Jutro poprawiam geografię, i zaliczam wzory z chemi i już mam lajcik, najgorzej, że musze poprawić biologię :O Nie wiem jakim cudem, ale ok poprawię. 
I matma-oddać bryły, wozry z fizyki i koniec ! i mamy labe 😀
Rano wsiadłam do autobusu taka nieprzytomna, patrze jakaś dziewczyna się do mnie cieszy, siadam za nią ”Ania co Ty ludzi nie poznajesz?” – Olka w nowej fryzurze:D. Poznałam ją choć byłam tak zawieszona i zaspana, że nie dotarło do mnie, potem dopiero oprzytomniałam, i teraz cały dzień mam przed oczami jej zaciesz:D
Zaraz idę na jakiś spacerek . 😉
________
Wakacje coraz bliżej, wiekszość z nas marzy o świetnej figurze, żeby ładnie wyglądać na plaży, na basanie itd. Żeby nigdzie się nie ‘wylewało’, żeby nogi były zgrabne, żeby brzuch był płaski.
Oto kilka ćwiczeń, które pomogą w uzyskaniu lepszej figury, jędrniejszej skóry, i kilka porad związanych z odpowiednim odżywianiem na czas treningu 😉
Ćwiczenia;
Dla leniuchów którym nie chce się wyjść z domu 😉 ; brzuszki, nożyce, rowerek, przysiady i różnne inne proste ćwiczenia wykonywane starannie i regularnie!
Jednak te ćwiczenia nie pomogą w zgubieniu niepotrzebnej warstwy tłuszczyku, czasem nawet nie wiemy, że mamy umięśniony brzuch, bo poprotu tłuszcz je ukrywa!
Najlepszy na pozbycie się go jest basen i bieganie. 30 minut dziennie wystarczy!
Dobrze jest też zajrzeć czasem na areobik ! To dopiero pomaga w spalaniu kalorii !
Odżywianie;
Jedz zdrowo! Odstaw słodycze i napoje gazowane! Zamiast tego kup owoce, warzywa, orzechy.
Według pewnej diety, rano można sobie pozwolić na bardziej energetyczne posiłki, a po południu już tylko owoce, warzywa. Mięso można zastąpić rybą ! – jest o wiele zdrowsza.
Na 2h przed snem nie jedz !
_
Więc ja w połowie to praktykuję, teraz zacznę po całości 😉
Nie chcę schudnąć, chcę złapać kondycję, i wyrzeźbić figurę 😉
Mam nadzieje, że komuś się to może przydać! 😉
___
tak tematycznie; )
o właśnie chyba w weekend wybiore się na jakiś basen:)
(wygrzebane – Wakacje’08)
w kosza też się czasem grało na obozie 😉 -wakacje’09
Dobra idę 😉
baj !
Share: