grudniowe nowości

Hej!
W tym poście chciałam przedstawić kilka moich grudniowych nowości. Dokładniej mówiąc to co dostałam na święta. Ogólnie nie lubię tego tak dosłownie robić, ale z racji tego, że moje tegoroczne prezenty będą pojawiać się na blogu, bo pewnie będę je recenzować po ich użyciu, to pomyślałam, że zrobię wyjątek. Tak jak wspomniałam we świątecznym vlogu, głównie dostałam kosmetyki. Właśnie to wpłynęło na moją decyzję odnośnie tego posta. Być może któraś z Was testowała dany produkt i mogłaby podzielić się swoją opinią. Przejdźmy do tych nowości.

Zacznę od kosmetyków do malowania oczu i paznokci. Poniżej znajdują się opakowania właśnie z takimi kosmetykami. Zestaw z Eveline z tuszem, eyelinerem oraz kredką. Ta marka jest mi dobrze znana i zawsze kosmetyki tej firmy się u mnie sprawdzały. Natomiast z marką La Luxe Paris od odżywki do paznokci 9w1 oraz OPI z zestawem lakierów spotykam się pierwszy raz.
Teraz czas na kosmetyki do pielęgnacji ciała. Kremowy żel pod prysznic Nivea, peeling do stop No. 36 oraz malinowy balsam z Avonu, który pięknie pachnie.
A teraz moja ulubiona kosmetyczna część! Różana mgiełka Benetton, a także perfumy Christiny Aguilery.
 
I teraz coś spoza strefy kosmetyków, czyli książka. Baśnie Braci Grimm, bez cenzury Philip’a Pullman’a
Oczywiście nie zabrakło słodkości, a w tym mojego ulubionego torciku Wedlowskiego. Mniam! 🙂

I to tyle jeśli chodzi o moje grudniowe, a dokładniej świąteczne nowości 🙂

Share: