Handmade by Ankyls

Witam!
We Wtorek na moim sklepie pojawiła się kategoria Handmade! Będą do niej trafiać rzeczy po małych przeróbkach oraz po tych większych! W tej chwili jest w niej dosłownie pięć ubrań, ale ta kolekcja będzie się powiększać ponieważ już mam mnóstwo pomysłów na przeróbki ciuchów, które czekają na wystawienie. O swoich przeróbkach (oczywiście tych pod kątem sklepu) raczej sporadycznie będę tutaj pisać. Pomyślałam, że te przeróbki będę przedstawiać na sklepowym blogu.

Chciałam nieco ożywić niektóre z rzeczy. Stwierdziłam, że te w kolorach beży i brązów będą idealne na jakiekolwiek zmiany. To dość małe przeróbki, ale naprawdę urozmaiciły te ubrania 🙂

Która przeróbka podoba Wam się najbardziej?

Na początek-beżowa koszula. Wydawała mi się zbyt mdła. Pomyślałam, że rozświetlę ją złotymi guzikami, a do tego zrobię delikatne, małe koronkowe wstawki na ramionach. Koszula nadal jest prosta, ale ciekawsza!

Kolejna rzecz to brązowa bluzka z falbanką. Zwiewna, z ciekawym rozcięciem na plecach. Między falbanką, a gładką górą bluzki znajdował się pasek łączący te części. Stwierdziłam, że dobrze byłoby go czymś urozmaicić. I również postanowiłam dodać bawełnianą koronkę w kolorze beżowym.

I ostatnia to rozkloszowana spódnica na szelkach. Fason spódnicy jest naprawdę ciekawy, kolor teoretycznie modny, ale trochę ponury. Postanowiłam, że tę spódnicę nieco urozmaicę i ożywię. Na początku wymieniłam guziki. Stare drewniane guziki naprawdę do niej nie pasowały! Zastąpiłam je złotymi kulkami. Później dodałam bawełnianą koronkę na dół. I od razu nabrała wyrazu.

stare guziki:

nowe guziki:

wykończenie z bawełnianej koronki:

Jak widziecie powyższe rzeczy starałam się przerobić w podobny sposób. Ale bez obaw, przeróbki ubrań na sprzedaż będą znacznie bardziej różnorodne! Dlatego zapraszam do obserwacji mojego secondhandu online, ponieważ już w sobotniej dostawie pojawią się kolejne przerobione ciuchy! 🙂 

Share: