ilustracje Caro

Hej!
Zaglądam do Was z postem, który już dawno chciałam tu opublikować, ale ciągle gdzieś mi umykał. Pewnie większość z Was już zwróciła uwagę na ilustrację-portret po prawej stronie mojego bloga. W większym rozmiarze dodawałam ją również na facebooka i własnie o tej ilustracji chciałabym coś napisać!
Zacznę od tego, że ilustrację stworzyła Karolina (jej blog) za co jeszcze raz serdecznie jej dziękuję! Ilustracja miała nieco urozmaicić wygląd mojego bloga, a także być nawiązaniem do dawnych nagłówków, które także były ilustracjami. Przede wszystkim jestem zachwycona tym, jak w ciekawy sposób z mojego zdjęcia autorce udało się zrobić taką fajną i przyjemną dla oka ilustrację! Od razu jak tylko ją zobaczyłam na maksa mi się spodobała! Aż zastanawiam się czy nie wywołam sobie jej jako fotografii, większej lub mniejszej, aby mieć na pamiątkę. Doceniam talent takich osób i bardzo się cieszę, że Karolina zrobiła dla mnie taką ilustrację♥
Pomyśłam, że warto odświeżyć moją kategorię ”art” i umieścić też kilka innych prac Karoliny, ponieważ zdecydowanie na to zasługują. Ilustracje są naprawdę ciekawe, autorka ma swój własny, fajny styl, który jest widoczny na każdej z nich. Wszystkie jej prace bardzo mi się podobają, ale tutaj pokażę Wam moje ulubione: 
A Wam jak podobają się ilustracje zrobione przez Karolinę? 🙂
Share: