jak wygląda moja praca?

Hej!
W końcu nastąpił mój powrót do pracy po świątecznej przerwie. Taki długi czas wolnego nieco mnie rozleniwił, więc od wczoraj próbuję wejść w odpowiedni rytm, stąd też moja zmniejszona aktywność na blogu. Został niecały miesiąc do końca mojego stażu, który poprzedza decyzję o stałej pracy. Nie wiem jak wypadnę, nie mnie oceniać, ale mam nadzieję, że całkiem dobrze. Staram się!

Wciąz dostaję pytania odnośnie mojej pracy jako stażystki w firmie mediowo-marketingowej. Pomyślałam, że skoro jestem w połowie odbywania mojego stażu to napiszę nieco o tym jak wygląda ta praca 🙂

Czym się zajmuję w pracy? Moja firma przygotowuje kampanie i różne akcje reklamowe dla klientów (od marek odzieżowych po spożywcze), więc moje zadania są związane właśnie z tym. Głównie zbieram informacje o blogerach, tworzę projekty lub prezentacje, dotyczące internetowej kampanii, pojedynczej reklamy czy akcji, bazując na wymaganiach danego klienta. Tak, działam właściwie tylko przez Internet!

Jak wygląda mój dzień w pracy? Zacznę od tego, że pracuję ok. 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Ciągle przed komputerem. Jednego dnia mam więcej zadań, innego mniej. Wszystko zależy od zleceń wysłanych przez klientów do naszej firmy. Czasem zdarza się, że dany projekt muszę wykonać w kilka godzin, a czasem w dwa dni, różnie bywa z terminami. Mogę sobie pozwolić na kawę czy obiad, zresztą tak jak inni pracownicy. Podsumowując, mój czas w pracy jest dość przyjemny!

Jak ubieram się do pracy? Staram się ubierać nieco inaczej niż zazwyczaj, bardziej elegancko, choć w mojej firmie nie ma ściśle określonych wymagań odnośnie codziennego ubioru. Wybieram ubrania w stonowanych kolorach, zakładam spodnie bądź tregginsy (co u mnie jest rzadkością!), ale czasem dodaję do swojego stroju jakiś element charakterystyczny dla mojego stylu.

I to tyle co mogę w tej chwili napisać o mojej pracy. Mam nadzieję, że ten post się Wam podobał!
PS. A tak swoją drogą mam jeszcze jedną pracę. Jest nią.. prowadzenie bloga 🙂

Share: