‘Japan Style’ – allegro

Hej Hej!
Dużo osób pyta mnie o rzeczy spod przyjętego hasła na allegro : Japan Style. Dlatego też daję ten post!:) Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia na coś wam się przydadzą !

Jak wiecie, to te ciuchy sprawiły, że zaczęłam się interesować azjatycką modą. Początkowo, przeglądałam allegro strona po stronie zachwycając się tymi rzeczami, ale bałam się zamawiać. W końcu zebrałam się w sobie i wbrew dziesiątkom negatywnych komentarzy zamówiłam dwie pierwsze rzeczy. Sporo się naczekałam, ale co się dziwić skoro paczka szła z drugiego końca świata! Po drugim zamówieniu (kolejne dwie rzeczy) czekałam około miesiąca. Oto te ciuchy i krótkie opisy:

1. Różowy płaszczyk – Ku mojemu zdziwieniu wyglądał identycznie jak na zdjęciach, a nawet ma ładniejszy kolor. Milutki w dotyku, materiał zwykły jak na płaszczyki. Spokojnie mogę mieć pod nim bluzę i wcale nie jest w nim zimno (nosiłam go w lutym!) Jedyną wadą było to, że guziki były słabo przyszyte, ale to nie problem 🙂

2. Baseballówka z kapturem – Identyczna jak na zdjęciach. Ciepła, z grubszego materiału. Nie farbuje, brak usterek. Lekko się zmechaciła, ale golarka do ubrań rozwiązała problem. Wada- za mały kaptur, choć tak na prawdę mi to nie przeszkadza, bo go nie zakładam.3. Czerwona Baseballówka – W realu wygląda lepiej jak na zdjęciach! Idealnie się układa. Materiał jest ok. Nie farbuje i nie kurczy się. Jedyną wadą jest uszkodzony guzik (ale można zamówić takie na allegro).

4. Spodenki z wyższym stanem – Nieco się różniły. Kolor był inny, ale materiał okazał się w porządku. Cieniutki, w sam raz na ciepłe dni. Zdobienia cudowne. Wada – zaszyte kieszenie. Jednak nie zwróciłam na to uwagi, nawet lepiej to wygląda, bo kieszenie nie odstają.

Nie posiadam zdjęć przedstawianych przez sprzedawców, ale na pewno spotkacie któreś z tych rzeczy na allegro, bądź jakiś sklepach internetowych. 

Share: