kilka rzeczy z szafy gyaru

Niektórzy z Was są tu ze mną od bardzo dawna i wiedzą, a niektórzy dopiero zdążyli to zauważyć, że interesuje się azjatycką modą i staram się na swój sposób inspirować niektórymi stylami, czy trendami.
To dość trudne w naszym kraju, ale jak to moja dobra znajoma powiedziała ”spolszczam” swoje upodobania, -a to dlatego, żeby nie odstawać aż tak od reszty, co właściwie powoli się zmienia.

Są jednak pewne hmm.. podstawowe ubrania, które dziewczyny z niektórych odłamów gyaru (mojego ulubionego japońskiego stylu/subkultury) zazwyczaj mają w swojej szafie. I szczerze mówiąc nie trzeba być całkowicie oddaną temu stylowi ubierania, aby mieć takie u siebie!

Kilka rzeczy z szafy Gyaru. 
(pora roku-zima)

Czy to wiosna, czy to zima, zauważyć można, że królują biele, beże, szarości i brązy. Wykończone koronką bluzki to konieczność! Beżowy płaszczyk pasujący do jasnych sukienek i krótkich spódniczek z wysokim stanem, a do tego długie kozaki. Futrzane dodatki takie jak kołnierzyki i kamizelki to dość często spotykany akcent. A ostatnim hitem są czapki z uszkami! Zdecydowanie największy must have!

PS. Ja już mam kilka rzeczy podobnych do tych powyższych, np. spódniczkę, długie kozaki czy swetry, nawet bardzo przypominające te co tutaj przedstawiłam! Pokażę je w najbliższym czasie!

wszystkie rzeczy pochodzą z: e-shop.shibuya109.jp

Share: