kolejna decyzja

Witam.
Ostatni miesiąc jednak okazał się mniej kolorowy niż myślałam. Było sporo problemów, kolejnych ważnych decyzji do podjęcia, ale teraz widzę, że powoli się poprawia. Mam nadzieję, że będzie to również widoczne na moim blogu, bo trochę go zaniedbałam! A teraz przejdę do rzeczy.

Pewnie większość z Was będzie bardzo zaskoczona, ale w tym tygodniu przeprowadzamy się z powrotem do Tomaszowa. Czy na stałe? Tego nie wiem. Podjęliśmy taką decyzję razem z moim chłopakiem właściwie dość niedawno. Mogę powiedzieć, że jest mnóstwo powodów, które nas do tego przekonały, chociażby taki, że Dawid dostał lepszą propozycję pracy. Co aż dziwi, że to z Tomaszowa, a nie ze stolicy! Myślę, że w obu przypadkach przyczyniły się też do tego relacje z rodziną. O sobie napiszę tylko tyle, że mam problemy ze zdrowiem, które pojawiły się pod koniec ubiegłego roku i po pewnym czasie nieco uniemożliwiły mi pracę, dlatego był to główny powód przez który złożyłam wypowiedzenie w pracy. Zresztą to temat na osobny post. No cóż, z tymi moimi losowymi przypadkami to chyba jestem skazana na bycie sama sobie szefową, hah. Szczerze mówiąc to bardzo mi szkoda rozstawać się z tym miastem i mieszkaniem. Ale jak to się mówi, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przez blisko 10 miesięcy naprawdę się usamodzielniłam w przeróżnych dziedzinach życia!

Być może jeszcze kiedyś tu wrócimy, ale w tej chwili mamy inne plany. Zresztą nie byłabym sobą, gdybym miała cały czas być w jednym miejscu. Chcemy spróbować wielu opcji. A powrót nie koniecznie wiąże się z cofnięciem w tył. Wręcz przeciwnie, w związku z nim mamy kolejną, nową opcje do sprawdzenia. Przyjdzie czas na ustatkowanie się 😉

Postaram się na snapchacie opowiedzieć więcej jak będę mieć trochę czasu (może jutro). Mój login: ankylss. 

Share: