kolejny raz Chorwacja!

Hej!
Pamiętacie jak jakiś czas temu pisałam o wstępnych planach na wakacje (tutaj)? Otóż kilka dni temu zostało już postanowione to gdzie się wybierzemy! W tym roku na 90%  odwiedzimy… Chorwację!(10% to przypadki losowe, na które wolę być w razie co przygotowana). Do wyjazdu jeszcze dwa miesiące, a ja już nie mogę się doczekać! Tym bardziej, że wszystkie moje poprzednie wizyty w tym kraju odbywały się przed założeniem bloga, a teraz będę mogła na bieżąco dzielić się relacjami z mojego ukochanego kraju! 
Cieszę się jak dziecko, ponieważ pojedziemy samochodem, a to daje możliwość ponownych wizyt we wszystkich mijanych państwach! Może uda nam się zrobić przystanki i zobaczyć jakieś ciekawe miejsca, np. w Słowenii? Byłoby świetnie! Niemniej jednak myśl, o ponownych odwiedzinach Chorwacji ogromnie cieszy moje serce! Pokochałam ten kraj już wiele lat temu i bardzo chciałam ponownie się tam znaleźć. Coś czuję, że foto i videorelacje będą o wiele bardziej obszerne niż te greckie! A pomyśleć, że jeszcze na moim dysku zalega tyle nieopublikowanych zdjęć, które już kiedyś zrobiłam w Chorwacji 🙂 
Dubrownik, Chorwacja 2009r.

Jak już się podzieliłam z Wami tą (szczególnie dla mnie) radosną wiadomością, to teraz chciałabym jeszcze dodać, że niedługo dodam tematyczny wpis poświęcony Chorwacji. Co o tym myślicie? 
A Wy gdzie w tym roku wybieracie się na wczasy? 🙂
Share: