kujonek

Hej Hej.
Ja naprawdę jestem ostatnio jakaś rozkojarzona!^^ Dzisiaj wstałam nieco po 7, w locie się wyszykowałam i pobiegłam na autobus. Jak się okazało w szkole, lekcje zaczynały się o 9. Haha. No cóż miałam więcej czasu na naukę chemii, przy której wczoraj usnęłam.

Dlaczego dałam taki tytuł posta? Otóż, przechrzciłam tak sposób ubierania jaki ostatnio zaczął mi się coraz bardziej podobać. Mam tu na myśli wystającą koszulę spod swetrów. Kojarzy mi się to z takimi ”kujonkami” -nie obrażając nikogo oczywiście^^.

Ankyls after school!  
koszula-sh, sweterek-prezent (Terranova), kujonki-allegro

Naprawdę jeszcze jakiś czas temu to mi się kompletnie nie podobało. Zazwyczaj, gdy coś, co zaczyna się robić ‘modne’ nie od razu do mnie przemawia. Właściwie przekonałam się do takich połączeń dzięki jednej stronce, o której niedługo napiszę:). Ale mniejsza z większą.

Po raz pierwszy skompletowałam taki strój kilka miesięcy temu (click). Choć całkiem niedawno również zdecydowałam się na takie połączenie (click), nawet z tym samym sweterkiem co dziś! Według mnie jako jedyny najbardziej pasuje do tego typu łączeń. Teraz jest idealna pora na tego typu komplety!:)

Share: